Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy’nin Mavi Medium Kampanyası

10.09.2018
Türk Telekom Selfy’nin Mavi Medium Kampanyası

Türk Telekom Selfy, gençler için uygun fiyata, özel tarifeler sunmaya devam ediyor. Son yaptığı Mavi Medium paketi kampanyası ile 23 TL’ye dopdolu içerikler kullanılmasına olanak sağlıyor. Faturalı müşterileri için sunduğu bu kampanya sayesinde aboneler bol konuşma, bol internet ve mesajlaşmanın keyfini çıkarabilir. Fiyat bakımından da diğer operatörlerle kıyaslayacak olursak neredeyse yarı fiyatına bir paket. Müşterileri için özenle hizmet vermeyi hedef edinen (Avea) T.T, son yıllarda yaptığı şebeke çalışmaları, mobil uygulamalar ve benzeri atılımlar ile ev internetinde olduğu gibi, Mobil hatlarda da güzel bir hizmet sunmaya başladı.

Yenilikleri yakından takip eden GSM operatörü gelişen dünya ve teknolojilere ayak uydurarak abonelerine birbirinden güzel hizmet ve olanak sağlamakta. Ayrıca uzun süredir kullanılan Sil Süpür gibi kampanyalarla da müşterilerin ücretsiz mobil intnernet ve benzeri hediyeler kazanmasına olanak sağlıyor. Hediye 10 GB’a kadar mobil data paketi veren fırsatlar için Türk Telekom Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Mavi Medium Tarifesi

Selfy’nin Mavi Medium Kampanyası’nda aylık ücret olarak 23 TL ödeyip 5 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS sahibi olabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen her yöne 750 dakika, yurt içi aramalarında geçerli olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve T. Telekom şirketlerince sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu olan 750 her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların bittiği taktirde, Mavi Medium tarife ücretleri baz alınır yurt içi her yöne konuşma dakikası ve SMS adet ücreti 70 Kr olarak ücretlendirilir ve çıkacak olan faturanıza yansır.

Türk Telekom Selfy’nin Mavi Medium Paketi 5 GB internet, 750 dakika ve 5000 sms Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Faturalı Mavi Medium 5GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni numara alma, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlanıyorsanız:
  • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verenlere: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL’dir.
  • Kampanya yapmayıp 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeyenlere; aylık paket ücreti her fatura dönemi için 33 TL’dir.
  • Selfy’nin Mavi Medium Kampanyası’na katılmak için SMS kısmına giriş yapıp MAVI M yazarak 4545‘e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da paket değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer cihaz kampanyası veya Faturalı farklı bir tarife kullanıyorsanız, paket değişikliği işlemini müşteri temsilcisini arayarak yapmanızı öneririz. Herhangi bir cayma bedeli ve benzeri ücret yansıyıp yansımayacağı hakkında böylece bilgi sahibi olursunuz. Tarife interneti bittiğinde promosyonlar ile hediye almak için Bedava internet sayfasını takipte kal. Bu tarifeyi arkadaşlarına önermek istersen tek yapman gereken yukarıdaki Whatsapp simgesine dokunarak paylaşmak.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap