Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Sinemasever Tivibu internet Kampanyası

14.03.2017
Türk Telekom Sinemasever Tivibu internet Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine sinemayı ayağına kadar götürüyor. Türk Telekom’dan ev interneti bağlayan ve film izlemeyi seven aboneler için mükemmel bir kampanya. Sinemasever İnternet kampanyasıyla dopdolu fiber internet ve sinema keyfini aynı anda bir arada yaşayacaksınız! Hemde 50 Kırmızı Halı filmi ile sinemaya doyacaksınız. Kampanya ile birlikte limitsiz fiber internet paketlerinden her şey dahil fiyat ve evinize kadar kurulum ücretsiz fırsatıyla yararlanabilirsiniz. Üstelik internet paketlerine ek olarak sinema, dizi, müzik, belgesel, çocuk kanalı ve daha bir çok kanal seçeneği sunmakta olan Tivibu’yu ücretsiz kullanın. Türk Telekom bedava Tivibu Kampanyası ile sizlerde filmin tadını çıkarın. Sayfamızda genelde Türk Telekom bedava internet ile alakalı yazılar yer almakta. Fakat bu tür ücretsiz içerik sağlayan kampanyalara da sizler için yer veriyoruz.

Kampanyalar İnternet ve Alo Paket tercih edenler için , Yalın İnternet tercih edenler için ve​​​​​​​​​ Sabit telefonu olanlar için olmak üzere 3’e ayrılıyor. Bu kampanyalar ile beraber Türk Telekom ev interneti bağlayıp sizlerde ücretsiz Tivibu Sinema paketinden faydalanabilirsiniz. Tivibu sinema paketi ile yüzlerce sinema filmini evinizde izleyebilirsiniz. Normalde ücretli bir servis olan bu kampanya kısa bir süreliğine yeni müşteriler için ücretsiz sunulmakta. Eğer sizlerde film izlemeyi seviyorsanız ve ev interneti bağlamayı düşünüyorsanız tam sizlik bir kampanya. Hem internete hemde sinema filmlerine para ödemek yerine sadece internet ücreti ödeyip ikisini de kullanın.

Sinemasever İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Sinemasever İnternet Kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapacak aboneler için geçerlidir.
  • Kampanyadan altyapısı ve teknik özellikleri yeterli olan yeni bireysel aboneler 24 ay Taahhüt vererek faydalanabilir.
  • Her bir abone bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
  • Kampanyaya başvurmak isteyen müşteriler 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, Türk Telekom Ofis ya da Mağazaları’na uğrayıp, internet sahibi olabilir.
  • Ayrıca İnternet yazıp 6606‘ya kısa SMS göndererek başvuru yapaın Türk Telekom sizi hemen arasın.

Tivibu kampanyası hakkında paylaştığımız bilgilerin yanı sıra Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ve Cep merkezlerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda yine operatörünüz ile iletişime geçip destek isteyebilirsiniz. Sinema filmi izlemeyi sevip sinemaya gidecek vakti olmayanlar için öneri kampanyalar arasında yer almakta. Eğer Türk Telekom Bedava Tivibu kampanyasından faydalanmak istiyorsanız belirtilen süre içerisinde başvuru yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında başvuru yapacak aboneler bu içerikten faydalanamayacaklardır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap