Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası

23.04.2017
Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, TV8 Tekliflerine özel kullanacağınız pakete ek ücretsiz 2GB internet içeriği ile sizlerin internet kullanımına büyük ölçüde bir fayda sağlıyor. Daha öncesinde bu kampanya Turkcell tarafından da yapılmıştı. Fakat fiyat bakımından en uygun operatör olan Türk Telekom bu kampanya ile daha fazla talep görecektir. Türk Telekom TV 8 hediye internet kampanyası ile belirtilen paketlerden birini kullanan abonelerine 12 ay boyunca hediye 2 gb internet verecek ve böylece, toplamda yıl boyu 24 gb internet hakkını hiç bir ücret ödemeden kullanmış olacaksınız. Uzun süreden beri kampanya yapmayan GSM operatörü, beklenen kampanyalarına birini daha ekledi. İlgili fırsat Faturalı hat kullanan aboneler için geçerli olacaktır. Böylece aboneler Türk Telekom bedava internet kullanmaya kaldığı yerden devam edebilecek. Kampanya mevcut Faturalı aboneler için geçerli değil, sadece yeni faturalı müşterilerin kullanımına açık olacak.

Fırsatlı paketten yararlanacak olan müşterilerin daha öncesinde Operatör tarafından seçilen paketlerin birini seçmiş olması gerektiğini belirtmiştik. İşlem yapılan hatta tanımlı olan farklı bir internet paketi varsa öncelikli olarak TV8 Teklifleri 2GB Hediye Kampanyası dahilindeki sunulan internet faydasından kullanım yapılır. Kampanya kapsamında verilen hediye internetin sona erdikten sonra, ilgili hatta tanımlı başka bir internet paketi ya da internet faydası yoksa müşteri mevcut tarifesinin internet aşım ücretinden kullanıma devam eder. Bu kampanyada devir etme veya durma özelliği bulunmadığından kullanılmayan faydalar iptal olur. Hediye internetinizi farklı hatlara transfer edemezsiniz ve farklı bir müşteriye gönderilemez. Kampanyalı paket ile aldığınız internet yurt içinde geçerlidir, farklı ülkelerde kullanıldığında, buna KKTC’de dahil olmak üzere yurt dışı internet kullanım ücreti faturanıza yansır. Paketlerin fiyatları ve kapsadıkları içerikler alt kısımda yer almaktadır.

Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Yeni kampanya 19 Nisan 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen tarih dışında işlem yapan aboneler bundan faydalanamaz.
  • Türk Telekom TV8 Teklifleri 2GB Hediye internet Fırsatı’ndan yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni hat alan veya numara taşıma yolu ile O Ses Türkiye, Survivor, Prime O Ses Türkiye, Prime Survivor tarifelerine ve Selfy’den O Ses Türkiye ve Selfy’den Survivor kampanyalarına geçiş yapacak olan faturalı aboneler yararlanabilir.
  • Yararlanmak için TV8 2GB yazıp 5555’e mesaj gönderin veya müşteri hizmetleri yardımı aracılığıyla kampanyaya kayıt olmanız gerekir.
  • Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş işlemi ile gelen bireysel abonelere, 12 ay kontrat koşulu ile verilmektedir.​​​​​​​​​​​​​​
  • Yukarıda belirtilen özellikleri taşıyan abonelere 1 yıl boyunca ücretsiz 2 gb internet verilecektir. Kampanya ile beraber toplam kullandığınız yıllık ücretsiz internet miktarı 24 GB olur.

Kampanya dahilindeki haklar ve tarifeler hakkında en detaylı bilgiyi Cep Merkezleri ve Müşteri Temsilcisinden edinebilirsiniz. Yukarıda belirtilen bilgiler Operatör sayfasından edinilmiştir. Diğer kampanyalardan haberdar olmak için alt kısımdaki diğer konulara bakabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AnılGG dedi ki:

    Oldu Adamsınız ✅

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap