Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom USB Modem İnternet Tarifeleri Kampanyası

Türk Telekom USB Modem İnternet Tarifeleri Kampanyası

Türk Telekom USB Modem İnternet Paketleri Kampanyası 2017

Türk Telekom 4.5G hızı ve LTE USB Modem tarifeleri ile internetin tadını dilediğin yerde yaşa. Bu defa Laptop kullanıcılarına hitap eden bir paket bilgisi aktaracağım. Cepten internet kadar Bilgisayardan İnternet Paketleri de oldukça ilgi duyan tarifeler. Bir çok kampanya yapılsa da Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında Usb modem için ücretsiz içerik şimdilik bulunmuyor. Müşteri dağ, bayır dinlemeden internete girebilsin diye USB Modem internet paketleri ile hizmet sağlanmakta. Genelde sürekli seyahat halindeki müşterilere hitap eden bu paketleri az internet kullanan aboneler de tercih ediyor. Bunun sebebi ise Modem taşıma derdi veya işi gereği sürekli internet kullanma durumu. Ayrıca fiyat bakımından da diğer paketlere göre oldukça uygun bir fiyata denk geliyor.

Teknoloji çağının tam ortasındayız. Ve bu teknolojinin büyük kısmını internet işlemleri kapsıyor. Sosyal Medya ve buna benzer bir çok olguyu saymanın gereği yok. Türk Telekom USB Modem İnternet Paketleri arasında kişilerin kullanımlarına göre seçebileceği paketler bulunmakta. 25TL’den başlamakta olan fiyatlarla Türk Telekom USB Modem tarifeleri interneti doya doya kullanmanıza yarayan paketlerdir. 4GB veya 8GB USB modemli/modemsiz kontrat seçenekleri ile kullanımınıza en uygun internet paketlerini seçerek dilediğiniz yerden internete erişim sağlayabilirsiniz. Paket aşımına da çözüm olarak aşım yaptığınızda her bir 1GB internet 9TL olarak ücretlendirilir. Toplamda 45 TL lik internet aşımı yaptığınızda ise internet hızınız 1 kbps’ye düşer ve kullanım yavaşlar.

USB Modem tarifelerinde iki adet paket bulunmakta bunlar belirttiğimiz gibi 4 gb ve 8 gb internet kapsayan paketler. Ne kadar internet kullandığınızı sizden iyi kimse bilemez. Buna göre size en uygun paketi seçme hakkına sahipsiniz. Paketlere isterseniz 12 ay veya 24 aylık kontrat yaptıra biliyorsunuz. Kısa vadeli kullanacak olanlar 1 yıllık kontrat ile kolayca işlerini görebilirler. Bu kampanyadan sadece bireysel müşteriler faydalanabilirler. Belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat alma ve faturalı & faturasız hatlardan geçiş yapan aboneler faydalanacaktır. USB Modem 4GB 12 Ay paketinden, JET Modem 8GB 12 Ay paketine geçiş yapma hakkına sahipsiniz. Bir yıl taahhütlü paketlerde, kontrat süresi boyunca her ay 18.00TL, 24 ay kontratlı paketlerde ise aylık 9TL USB modem cihaz taksit ücreti faturanıza eklenecektir.

 Daha Fazla Bilgi;
  • İnternet tarifeleri devir etme özelliğine sahip değildir.
  • Paket transfer edilmez veya yurt dışında kullanılamaz.
  • Kampanyadan erken çıkış yapan müşteriler cihazın kalan bedelini ve yapılan indirimi tek faturada öderler.
  • Pakete ilk giriş yaptığınızda fatura kesim tarihinize kalan gün sayısı kadar internet tanımlanır ve ücreti de yine aynı şekilde daha az ödersiniz.
  • Paketten Kurumsal Hat sahipleri faydalanamazlar.

Sayfamızda Türk Telekom Bedava internet kategorisinden en iyi hizmet sağlayıcısı operatörünüzün bütün içeriklerinden faydalanın.aZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap