Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Wifi 20 GB internet Paketi ve Hediyeleri

04.01.2019
Türk Telekom Wifi 20 GB internet Paketi ve Hediyeleri

Türk Telekom’da Mobil Wifi 20 GB paketini satın alanlara Tivibu Go Sinema Paketi ve Muud Premium Üyelik hediye. Mobil Wifi Modemli 20GB 24 Ay Kampanyalı Tarifesi’ne gelen abonelere Tivibu Go Sinema Paketi ve Muud Premium Üyelik ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tivibu Go Sinema Paketi ve Muud Premium üyelikleri bildiğiniz gibi ücretli içeriklerdir. Fakat TT belirttiği kampanya dahilinde gerekli şartlara sahip abonelere bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunmakta.

Cep telefonunuz internetsiz kalmasın istiyorsanız Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yer alan kampanyalara bakmayı unutmayın.

Tivibu Go Sinema Paketi ve Muud Premium Üyelik Kampanyaları

Türk Telekom Mobil Wifi Modemli 20 GB 24 Ay kampanyalı paketine gelen aboneler hem diledikleri yerden internetin keyfini çıkarıyor hem de Tivibu Go Sinema ve Muud Premium Üyelik ile ücretsiz eğlenceli anlar yaşıyor.

Tivibu Go Sinema paketi faydasından hemen yararlanmak için; Aboneler, TIVIBUWIFI yazıp 5555‘e SMS göndererek 24 fatura dönemi boyunca Tivibu Go Sinema Paketinden ücretsiz yararlanacakları kampanya kodunu alabilirler.

Muud Premium Üyelik faydasından yararlanmak için; Müşteriler, MUZIKWIFI yazıp 5555‘e kısa SMS atarak Muud Premium üyeliğinden 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecekleri kampanya kodunu alabilirler. ​​​​​​​​ SMS ile gelen kampanya kodunuzu 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetleri hattını arayarak aktif edebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için 444 1 444 arayabilirsiniz. Türk Telekom resmi sayfasından bu paket ile alakalı bütün bilgilere ulaşabilirsiniz, burada genel anlatım yapılmıştır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap