Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yaz 15 GB internet Paketi 15 TL

Türk Telekom Yaz 15 GB bedava internet paketi denecek kadar ucuz. Yalnızca 15 TL karşılığında 3 ay geçerli 15 gb internet sahibi olun.

Türk Telekom Yaz 15 GB internet Paketi 15 TL

Türk Telekom resmi sayfasında İnternet > Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri >Yaz 15GB Paketi menüsünde yer alan kampanya muhteşem özelliklere sahip. Bir kez yararlanılabilecek olan ve 3 ay geçerli olan bu paket bir çok internet tutkununun işine yarayacak türden. Yıllardır müşterilerine hizmet vermekte olan Türk Telekom yaz kampanyaları ile kendinden oldukça söz ettirdi. Bu kampanyalar yardımıyla bir çok kişiyi de bünyesine toplamayı başardı. Bir çok kişi bu indirimli internet paketinden habersiz olsa da belirtilen tarih aralığında geçiş yapan aboneler kolayca faydalanabilmekte. Cep telefonunu elinden düşürmeyenler, internet paketlerinin kısa bir süre içerisinde tükendiğinden şikayetçi. Hepimizin bildiği gibi en indirimli internet paketleri de Türk Telekom’da yer alıyor. Sizlerde 2017 yılına özel Türk Telekom bedava internet fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfamızda gsm firmanıza ait diğer internet paketlerine de ulaşabilirsiniz.

Belirtilmiş olan tarihler arasında ek paket kapsamında 90 gün geçerli yurtiçi 15 GB cepten internet paketine yalnızca 15 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Faturalı müşterilerin yararlanacağı kampanyadan yalnızca kısa bir sms gönderip yararlanabilirsiniz. Ek paketinizi dilediğiniz zaman veri paylaşımına açarak Laptop, Tablet ve diğer wifi özelliği bulunan cihazlarla bağlantı yapıp kullanabileceksiniz. Yaz tatilinde internetsiz kalmak istemeyenler için öneri paketler arasında yer almakta. Satın aldığınız internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde kullanılmadığı takdirde 90 gün sonunda silinir. Paket yurt dışında kullanılmamaktadır, yurt içinde dilediğiniz gibi kullanım yapabilirsiniz. Paket kullanımı ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları cihazınıza gönderilir.

Türk Telekom Yaz 15 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 1 Haziran 2017 ve sonrasında numara taşıma veya yeni hat alarak bireysel faturalı tarifelerden* birine geçen abonelerin, hat aktivasyonu gerçekleştikten sonra en fazla 30 günlük süre içinde bu paketi satın alması gerekmektedir. Daha sonrasında sms gönderilse dahi satın alınamaz.
  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri ve Ortak Tarife dışındaki bireysel faturalı paketlerden veya taraftar tarifelerinden birine gelen müşteriler yararlanacaktır. ​​​​​​​
  • Paketten yararlanmak için abonelerin hat aktivasyonu yaptıkları yer aracılığıyla kazı-kazan özellikli şifre karta sahip olmalıdır. Bu kartı hat taşıması yaparken cep merkezinden edinebilirsiniz.
  • YAZ15 yazıp bir boşluk bırakarak karttaki şifreyi yazıp 5555’e sms gönderin.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra çıkacak olan faturanıza 15 TL ek internet paketi ücreti yansır ve yukarıda belirtilen özelliklere sahip ek paketi satın almış olursunuz.

Promosyonlu paketler hemen hemen herkesin işine yarıyor. Sende bu tür kampanyaları sayfamızdan takip edip katılmayı unutma. Ayrıca sayfa adresini tanıdıklarına göndererek bu kampanya hakkında onlarında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap