Bedava İnternet Paketi

Yeni Hediye: Herkese 1 GB Haftalık internet Hediyesi

04.11.2018
Yeni Hediye: Herkese 1 GB Haftalık internet Hediyesi

Türk Telekom abonelerine yeni bir kampanya daha. Telefonuna Muud’u yükleyen herkese bir hafta/7 gün geçerli olacak 1 GB internet paketi hediye ediliyor. Yapılan kampanya ile Türk Telekom’un “moduna göre özgürce müzik” sloganıyla açıklanan ve internet paketinden yemeyen müzik platformu Muud, kullanıcılarına 1 GB internet hediye edecek.

31 Ocak 2019 tarihine kadar katılabileceğiniz bu kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri ve Muud’u yüklerken herkes 1 GB internet paketine ve bir aylık ücretsiz müzik dinleme fırsatına bedava sahip olabilecekler. Mobil hat kullanıcıları kazandıkları 1 GB’lık internet paketini istedikleri gibi kullanabilir, herhangi bir uygulama kısıtı bulunmamaktadır. Hediye internet yurtiçinde geçerli olacaktır.

Türk Telekom Muud 1 GB Bedava internet

Diğer operatörlere kayıtlıysanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak kendi operatörünüze ait fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Muud Haftalık 1 GB Hediye internet fırsatı

Kampanyadan ilk defa muud kullanacak olan aboneler yararlanabilecektir. Hediye internet 7 gün sonunda otomatik olarak silinir. Kampanyada yer alan internetiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap