Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yeni Yıl 10 GB internet Paketi

18.05.2017
Türk Telekom Yeni Yıl 10 GB internet Paketi

Türk Telekom, Yeni Yıl 10 GB paketi ile faturasız hatlar maksimum seviyede internet kullanabilecekler. Buradan Yeni Yıl 10 GB paketi nasıl yapılır ve Yeni Yıl 10 GB tarifesi nasıl iptal edilir bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hepimiz internet paketimiz bitti bitecek diye tedirgin bir şekilde tarifemizi kullanıyoruz. Ay sonuna kadar internetimizi idareli kullanıp paket aşımı veya ek ücret ödeyip ek paket almaktan kaçınıyoruz. Türk Telekom faturasız müşterilerinin daha bol internet kullanmasına yardımcı olmak için 10 gb internetli paketini yeni yıl ile kullanıma açtı. Faturasız Üçlü Paketler kategorisinde yer alan bu tarifeye aylık 59 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Tabi ki bu tarifeyi kullanabilmek için Türk Telekom Faturasız hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bunun yanında internet sitesi üzerinden yapacağınız TL yüklemeleri ile Türk Telekom Bedava internet hediyesinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu kampanyayı yükleme yaparken görebilirsiniz. Ayrıca sayfada yer alan operatör kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Bu tarifeden sadece yeni müşteriler değil, mevcut müşteriler de faydalanabiliyor. Genelde operatörler bu tür kampanyaları yeni abonelerin katılabileceği şekilde yapıyor. Fakat Avea (Türk Telekom) bu durumun önüne geçmek ve bütün abonelerin kullanım memnuniyetini arttırmak adına bütün abonelerin hizmetine sunuyor. Bu tarifenin tek güzel yanı tabi ki internetinin bol oluşu değil, internet ile beraber dakika ve sms içeriği de bir çok kişiye yetecek potansiyele sahip.

Türk Telekom Yeni Yıl 10 GB Paketi içeriği ve Fiyatı:

 • 1000 dakika her yöne konuşma.
 • 1000 adet her yöne sms hakkı.
 • 10 gb cepten internet paketi
 • Fiyat: 59 TL’dir.

Türk Telekom Yeni Yıl 10 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Yeni Yıl 10GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni bir sim kart alıp veya numara taşıma işlemi ile gelen abone ve mevcut aboneler için aylık 59 TL’dir.
 • Pakete geçiş işlemi SMS ile veya Müşteri Hizmetleri yardımıyla yapılabilir.
 • Paketi satın almak için YENIYIL10GB yazıp 5555 e gönderin.
 • Paket kapsamında verilen içerik 30 gün geçerlidir. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar tamamen silinir.
 • Pakete geçiş yapan abonelerin 4.5G özelliği otomatik olarak açılır, aboneler diledikleri zaman cihaz veya hatlarından bu özelliği kapatabilirler.
 • Paket içeriğinde ne kadar kullanım hakkınız kaldığını öğrenmek için KALAN YENIYIL10GB–> 5555’e sms gönderin.
 • Paketi iptal etmek isterseniz IPTAL YENIYIL10GB–> 5555’e sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu tarifeyi satın aldığınızda hattınızda yeterli TL olduğu taktirde otomatik olarak aktif hale gelir. Paketin tanımlandığında dair onay mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketi iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeterli TL olduğunda yenilenir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap