Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yeni Yıl 12 GB Bedava İnternet Paketi

15.01.2017
Türk Telekom Yeni Yıl 12 GB Bedava İnternet Paketi

Yeni yıl yaklaşıyor ve kampanyalarda buna bağlı olarak artışa geçmiş durumda. Şuara en çok ilgi çeken kampanya ise Türk Telekom YılBaşı Bedava İnternet Kampanyası oldu. Bildiğiniz gibi Avea ve Türk Telekom bir kaç ay öncesinde birleştiğini resmi olarak bildirdi. İki operatör devi birleşincede ortaya böyle güzel kampanyalar çıkmaya başladı. Peki bu bedava internet kampanyasından kimler faydalanabilecekler ? Tabi ki size özel bu kampanyadan faydalanmanız için bazı istatistiklere sahip olmanız gerekiyor.

Kampanyanın öncelikle geçerlilik süresi 13 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arası olarak belirlenmiş. Yeni yıl (Yıl başı) fırsat kampanyası dahilinde yeni hat alan, hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler aşağıda belirtilen tarifelerden birini seçtiği taktirde bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Bedava İnternet Veren Türk Telekom Paketleri

 1. Gel Dene 1GB
 2. Gel Dene 3GB
 3. Gel Dene 5GB
 4. Süper 750 3GB
 5. Prime 10GB
 6. Prime 15GB
 7. Prime Ekstra
 8. Prime Maksi
 9. Prime Mini
 10. Prime Midi
 11. Prime O SES Türkiye
 12. O SES Türkiye
 13. Ultra 12GB
 14. Ultra 10GB
 15. Ultra 8GB Tarifeleri
 16. Tivibulu Cep Tarifesi 4GB
 17. Tivibulu Cep 6GB Tarifesi
 18. Fenercell Hediye
 19. GSMobile Hediye
 20. Konyasporcell Hediye

Yukarıda belirtilen özellikleri kapsayan müşterilere 6 ay boyunca tarifelerine ek bedava 2 gb internet 6 ay boyunca verilecektir. Böylece aboneler  6×2= toplamda 12 gb bedava internet sahibi olacaklar.  Kampanyayı kullanmak isteyen aboneler müşteri hizmetleri aracılığı veya EKLE 2GB yazıp 5555′e kısa mesaj gönderip bu paketi kolayca alabilirler. Eğer hattınıza tanımlı farklı bir internet varsa öncelikle sizlere verilen yeni yıl bedava internet paketinden düşüm gerçekleşecektir. Ayrıca 6 ay boyunca tarifenizin internetinden önce kampanya ile verilen paket düşümü gerçekleşecektir. Verilen ek paket yurt dışı kullanımları için geçerli olmayacaktır ve devir etme durma özelliğine de sahip değildir. Bu kampanyadan bütün müşteriler sadece 1 defa faydalanabileceklerdir. Türk Telekom’un yaptığı açıklamaya göre diğer paketlerde olduğu gibi bunda da hediye içerik farklı kullanıcılara transfer edilemeyecektir. Eğer hattınızı farklı bir operatöre taşır, iptal ederseniz veya farklı bir tarifeye geçerseniz sunulan bedava internet paketi sona erecektir.

Detaylı bilgi için Türk Telekom Cep Merkezleri, Resmi web sitesi veya müşteri hizmetlerinden bilgilendirme alabilirsiniz. 6 Aylık süre dolduktan sonra verilen hediye içerik sona erer ve mevcut tarife internetinden kullanıma devam edersiniz. Bu tür kampanyalar eğer ilginizi çekiyorsa Türk Telekom Bedava İnternet Paketi isimli yazımızı takip etmenizi öneririz. Ayrıca 2017 yılında da kategorimiz olan Türk Telekom Bedava İnternet sayfasında sürekli yeni kampanyaları paylaşmayı planlamaktayız ziyaret ederek bütün kampanyalar hakkında bilgi almanız tavsiye edilir. Çevrenizdeki arkadaşlarınıza da yardımcı olmak isterseniz sayfamızı onlarla paylaşıp bu kampanyayı herkese duyurabilirsiniz. Unutmayın ki sizler için bu tür kampanya paylaşımlarına her daim devam edeceğiz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. seda dedi ki:

  DOPDOLU3 GB paketini araligin başında hattını aveaya tasiyarak yaptim kampanyadan faydalanabilir miyim

  1. Admin dedi ki:

   Seda hanım 13 aralık 2016 tarihinden sonra yaptıysanız eğer evet olur. Fakat daha öncesinde işlem yapıldıysa olmayacaktır. Diğer Türk Telekom Bedava internet paketlerine sitemizdeki kategoriden ulaşabilirsiniz.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap