Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yeni Yıl 2019 15 GB Yılbaşı Bedava internet Hediyesi

31.12.2018
Türk Telekom Yeni Yıl 2019 15 GB Yılbaşı Bedava internet Hediyesi

Türk Telekom Yılbaşı hediyesi olarak 15 GB bedava internet veriyor. Bu kampanya ile en fazla internet hediyesini veren GSM Operatörü TT oldu diyebiliriz. Yeni Yıl Demek Bol GB Demek sloganı ile kampanyasını müşterilerine duyuran firma 5GB internet alanlara 15 GB interneti ücretsiz olarak hediye ediyor.

Yeni yılda internetsiz kalma, sende hemen Türk Telekom Bedava itnernet makalesinde yer alan yeni kampanyalara katıl.

Yeni Yıla Özel 5 GB internet Kampanyası

Faturalı müşterilerin faydalanabileceği Yeni yıla özel olarak, Aylık 5GB mobil internet bu ay 35TL yerine sadece 15 TL. Üstelik bu paketi satın aldığınızda ek 15 GB internet hediye.

Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonunda ise paket ücreti 35TL’dir. Kampanya dahilinde 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı kullanan abonelere ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanır.

Paketi satın almak için; EKSTRA 5GB yazıp 5555‘e gönderin.

Yılbaşı internet Hediyesi

Yılbaşında ve bunun dışında alacağınız hediye GB’lar ve benzeri içerikler yurt içinde kullanım için geçerlidir ve size özeldir. Hediyeniz bittikten sonra kullanmaya devam ederseniz tarifenizin aşım ücretleri geçerli olur.

15 GB internet hediyesi 3 ay boyunca her ay 5 GB toplamda 15 GB olarak hediye edilmektedir.

TT Bedava internet Kategorisi

Bu sayfada bulunan bütün kampanyaları kullanarak ayda ortalama 2 GB – 10 GBarası ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Telekom’a ait hediye internet kampanya kategorisi için Türk Telekom Bedava internet paketi sayfasına giriş yapın. Buradan kampanyaların nasıl yapılacağına dair genel bilgilere ulaşabilirsiniz. Hattınızın uyumlu olduğu kampanyalara katılarak ücretsiz internet sahibi olun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap