Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yeni Yıl 8 GB Tarifesi – 8 GB internet Paketi

10.04.2017
Türk Telekom Yeni Yıl 8 GB Tarifesi – 8 GB internet Paketi

Türk Telekom, 8 gb interneti olan bol internetli paketi. Yeni yıl ile beraber interneti fazla olan bir çok paket Türk Telekom tarafından müşterilerinin hizmetine sunuldu. Doğrusu yeni yıl faturasız hat abonelerine yaradı diyebiliriz. En fazla internet hizmeti dendiğinde ilk akla gelen operatör haline gelen Türk Telekom bir çok kişiyi kendi GSM mobil hizmeti bünyesinde toplamış durumda. Bir çok kişi şebeke kuvvetini eleştirse de kullananlar hiç bir problem yaşamadığını belirtiyor. Ayrıca bu operatörün her daim yaptığı Türk Telekom bedava internet hediyelerini de göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Neredeyse herkesin dakika ve sms yerine internet kullandığı bir çoğumuz tarafından biliniyor. Operatörlerde bunu avantaj olarak kullanıp paketlerinde interneti öncelikli tutuyor.

Yeni Yıl 8GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıma işlemi ile gelen aboneler ve mevcut aboneler için aylık 49 TL olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Mobil Faturasız paketleri arasında yer alan bu paket bazı operatörlerdeki faturalı paketlerden daha uygun bir fiyata geliyor bunu da hatırlatmakta fayda var. Bu paket ile satın alacağınız bütün içerikler Türkiye sınırlarında yapılacak işlemler için geçerlidir. Bu paket ile yurt dışını arayıp veya sms atarsanız ek ücret ödemek zorunda kalırsınız. Aynı zamanda paketi satın aldıktan sonra özel servis olarak adlandıran hatları arayıp veya sms yolu ile abone olursanız tabi ki bunların ücreti de ek olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom Yeni Yıl 8 GB Paketi İçeriği

Her yöne 1000 dakika konuşma sahibi olursunuz.

1000 adet her yöne sms hakkınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz.

8 gb internet paketi ile herhangi bir sınırlandırma olmadan istediğin gibi internet kullanmaya hemen başla.

Fiyatı: 49 TL’dir. Ayrıca Türk Telekom sayfasından TL yükleyen aboneler 1 GB Bedava internet kazanır.

Türk Telekom Yeni Yıl 8 GB Nasıl Yapılır ?

  • YENIYIL8GB yazıp 5555’e sms göndererek pakete sahip olabilirsiniz.
  • Hattında yeterli TL bulunmayan müşteriler TL yükleme işlemi yaptıktan sonra paket aktif hale gelir.
  • Bu pakete geçiş yapan abonelerin 4.5G servisi otomatik olarak açılır.
  • Paketiniz de ne kadar kullanım hakkı kaldığını öğrenmek için KALAN YENIYIL8GB yazarak 5555’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.
  • Paketi iptal etmek isteyenler ise IPTAL YENIYIL8GB yazıp 5555’e göndermelidir.
  • Tarifenizdeki kullanımlarınızın %80 ve %100 bilgilendirme mesajları cep telefonunuza ücretsiz olarak iletilir. Ayrıca Mobil İşlemler uygulamasından da takip etme imkanınız bulunuyor.
  • Bu paket faturasız hat kullanan bireysel aboneler için geçerlidir.

Daha çok gençlere ve interneti hep çok tüketen müşterilere önerdiğimiz bir pakettir. Detaylı bilgiyi Türk Telekom Cep Merkezlerinden ve Çağrı Merkezini arayıp edinebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom kullanan aboneler sayfamızda yer alan kategoriler’de operatörünü seçip en yeni hediyelerden yararlanabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap