Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet 2018 Kampanyası

19.12.2017

Türk Telekom’dan 2018 yılına girerken Yeni Yıl (Yılbaşı) Hediyeleri, Bedava internet paketleri nasıl yapılır ? Merak ediyorsan doğru yerdesin. Bütün fırsat bilgileri burada.

Türk Telekom Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet 2018 Kampanyası

Türk Telekom, ailesi hediyelerin en iyisine laik. 4.5G kampanyaları, yeni hat, yeni müşteri ve mevcut abone kampanyaları tamamen kullanıcı dostu. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Türk Telekom 2018 yılbaşı hediyesi ile abonelerine hizmet vermeye devam ediyor. Nasıl ki bizler kullanım yaparken kendimizi düşünüyorsak, operatörler de diğer şirketlerle sürekli rekabet içerisinde olduğu için müşteri odaklı oluyor. Bunu yaparken mobil uygulamalar, servisler ve benzeri alternatifler ile hizmetler sağlıyor. Bildiğiniz gibi Türk Telekom Türkiye’nin en uygun fiyata sahip operatörü. Şebeke sıkıntısını büyük ölçüde giderdikten sonra, bir çok mobil cihaz kullanıcısını bünyesine katmayı başardı.

Ayrıca abonelerinin yapacağı çok basit işlemler ile 1GB veya 10 GB‘a kadar hediyeler de vermekte. Bu hediyelere de ulaşmak isterseniz Türk Telekom Bedava internet sayfasına giriş yapmanız gerekli. 2018 yılına giriş yaparken Yeni yıl hediyeleri de oldukça aranan şeylerden oldu. Bunun yanında yakın zamanda abonelerin hizmetine yeni bir tarife sunuldu. Bu tarife ise dönüşen tarifeler, bu paketlerden birindeyseniz 1000 adet sms’i 1 GB internete dönüştürebilirsiniz. Bu paketlere ulaşmak için de Türk Telekom Dönüştür Kampanyası yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Mevcut Bazı Kampanyalar;

Türk Telekom sayfasından banka kartı veya kredi kartı ile yükleme yapan faturasız hat kullanıcıları 1 GB Bedava internet kazanır.
e-Fatura hizmetine yeni geçen faturalı aboneler 1 GB Hediye kazanır.
Hediye Sosyal Medya 2 GB Bedava internet kampanyası.
TV 8 2 GB Bedava internet kazanma fırsatı.
Selfy 1 GB Hediye Kampanyası.

Türk Telekom 2018 Yılbaşı, Yeni Yıl Bedava internet Hediyeleri

Yukarıda bulunan kampanya bilgilerine sağ üst kısımdaki menü tuşuna dokunup Türk Telekom kategorisine giriş yaparak nasıl yapıldığına dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 2017 yılında  Yeni Yıl Tarifeleri ile abonelerin 1000 dakika, 1000 sms ve 2 gb interneti 19 tl karşılığında kullanmasına olanak sağlamıştı. Bu pakete benzer 10 GB internete kadar data paketi bulunan tarifeler sunulmuştu.Dakika, Sms ve internet olmak üzere hediyeler 2018 yılbaşında bizleri bekliyor. Eğer 2018 yılında dakikanız yoksa ve sevdiklerinizin yeni yılını kutlamak istiyorsanız, kazanacağınız hediye internet ile internet uygulamalarını kullanarak aramalar yapabilirsiniz.

Türk Telekom Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Şuan aktif halde 2018 yeni yıl kampanyası paylaşılmadı, paylaşıldığı taktirde burada sizlere bilgi verilecektir.
  • Kazanacağınız hediye otomatik olarak süresi dolduğunda iptal olacaktır.
  • Kampanya farklı abonelere transfer edilemez, devir etme veya durma özelliği yoktur.
  • Yurt içinde geçerli olacaktır.
  • Aktif hatlar faydalanabilir.
  • Ticari amaçla kullanılamaz, kullananlar hakkında Operatör yasal işlem başlatabilir.

Eğer bu kampanyadan sevdiklerini haberdar etmek istiyorsan alt kısımdaki Facebook’ta Paylaş butonunu kullanabilirsiniz. Yeni yılda abonelerin faydalanacağı fırsatları Türk Telekom 2018 Bedava internet başlığından kolayca takip edebileceğinizi unutmayın.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap