Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava internet Kampanyası

16.01.2018
Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, müşterileri her daim kazanmaya devam ediyor. Başlangıçta şebeke problemi yaşayan Avea Türk Telekom ile birleştikten sonra şebeke konusunda büyük bir gelişim gerçekleştirdi. Bu birleşimden sonra birçok mobil hat kullanıcısı Türk Telekom’a geçiş yaptı. Bunun asıl sebebi uygun fiyat ve müşteri dostu kampanyalar ile kullanımı hem en uzua hemde en kaliteli bir noktaya taşıması. Bildiğiniz gibi operatörler dakika, sms ve internet gibi paket içerikleri sunar. Bunun yanında anlaşmalı firmalardan indirimler ve yurt dışı kullanım paketleri de yer almakta. Müşteriler yurt içi kullanımlarda en fazla internet tüketmekte. Türk Telekom’da hediye 9 GB ve daha fazla internet vermekte. Bu hediye kampanyalar için Türk Telekom Bedava internet konusuna göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya hesapları ve genel iletişim araçlarında internete ihtiyacımız oluyor. Ayrıca sürekli gelişen teknolojiler ile cihazlarımız daha hızlı ve fazla internet tüketir durumda. O yüzden bizlerde sürekli internete ihtiyaç duyuyoruz. Türk Telekom tam bu noktada yaptığı kampanyalar ile devreye giriyor.


Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine sesleniyor; Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye. Kampanya dahilinde faturalı abonelere Türk Telekom Mobil müşterisi oldukları yıl kadar cepten internet hediye edilecek ve hediye internet 3 fatura dönemi boyunca devam edecektir. (yenilenir) Örneğin 1 yıllık Türk Telekom abonesiyseniz 3 GB Bedava internet sahibi olursunuz. 2 Yıllık Türk Telekom aboneleri ise 6 GB bedava internet sahibi olurlar.

Kampanyadan aşağıdaki şartların tamamını aynı anda sağlayan aboneler yararlanabilir:

 1. BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell ve data tarifeleri haricindeki bireysel faturalı tarifelerde bulunan aboneler.
 2. 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olan müşteriler.
 3. Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşteriler.
 4. Mobil hattı 90 günden daha uzun süredir Türk Telekom’da aktif olan aboneler yararlanabileceklerdir.

Kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilecek olan faydanın geçerlilik süresi bir (1) fatura dönemidir. Müşteri iptal etmediği ve yukarıda bulunan tüm kampanya şartlarını sağladığı takdirde verilen internet faydası toplamda 3 fatura dönemi boyunca yenilenir ve sonrasında otomatik olarak silinir.


 Alabileceğiniz Hediye internet Limitleri

 1. 90 gün – 1 yıl Her fatura dönemi 1 GB toplamda 3 GB cepten bedava internet hediyesi alırsınız.
 2. 1 yıl – 2 yıl  Her fatura dönemi 2 GB toplamda 6 GB cepten internet kazanırsınız.
 3. 2 yıl – 3 yıl Her fatura dönemi 3 GB toplamda 9 GB cepten internet.
 4. 3 yıl – 4 yıl Her fatura dönemi 4 GB toplamda 12 GB bedava internet.
 5. 4 yıl – 5 yıl Her fatura dönemi 5 GB toplamda 15 GB cepten internet bedava.
 6. 5 yıl – 6 yıl Her fatura dönemi 6 GB toplamda 18 GB cepten internet hediye verilir.
 7. 6 yıl – 7 yıl Her fatura dönemi 7 GB toplamda 21 GB bedava cepten internet fırsatı.
 8. 7 yıl – 8 yıl Her fatura dönemi 8 GB toplamda 24 GB cepten internet hattınıza tanımlanır.
 9. 8 yıl – 9 yıl Her fatura dönemi 9 GB toplamda 27 GB cepten internet uzun süredir Türk Telekom’da olan müşterileri bekliyor.
 10. 9 yıldan uzun süredir abone olanlar Her fatura dönemi 10 GB toplamda 30 GB cepten internet hakkına sahip olacaklardır.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Bu kampanyaya Türk Telekom Online İşlemler uygulaması’ndan kayıt olabilirsiniz.
 • Cihazınızdan YILLAR yazıp 5555‘e SMS göndererek katılabilirsiniz.
 • Kaç yıldır Türk Telekom’da mobil müşterisiyseniz o kadar hediye GB’ı 3 fatura dönemi boyunca her dönem hediye olarak alırsınız.

Bu kampanyadan uzun süredir Türk Telekom kullanan arkadaşlarınızı haberdar etmek için alt kısımdaki sosyal butonları kullanarak paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap