Bedava İnternet Paketi

Turkcell 1 Ay 150 GB Bedava internet Fiber Kampanyası

24.09.2018
Turkcell 1 Ay 150 GB Bedava internet Fiber Kampanyası

Turkcell’den yeni bir kampanya daha, evde internet kullanmak isteyenlere özel 1 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası ile seçeceğiniz internet tarifesini ilk 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Okullar açıldı, öğrenci evinize, aile evinize iş yerinize internet bağlatmayı düşünüyorsanız bu kampanya tam size göre. Üstelik fiber internet seçeneği ile internette sizden hızlısı olmayacak. Fiyatı 69,90 TL’den başlayan paketlerden birini seçip SüperOnline kalitesi ile internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faturalı ve Faturasız hattınızda kullanabileceğiniz mobil internet hediyeleri için Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret edin. Buradaki kampanyalardan uygun olduklarınıza katılıp cepten hediye data kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Süper Online 1 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası

Limitsiz AKK’lı Paketlerde: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme (download) hızında, 1 Mbps yükleme (upload) hızında internet kullanmaya devam edebilirsiniz. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil değildir ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmamaktadır. Paket fiyatlarına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım bedeli dahildir.

Fiber internet Kampanyası Paketleri ve Fiyatı

  1. 75 GB AKK​ Limitsiz internet ​24 Mbps hız ile tarife fiyatı 99 TL​’dir, 12 ay kampanya yaparsanız ​İlk 1 ay ücretsiz , sonraki 11 ay 69,9 TL ödeme yaparsınız.
  2. ​100 GB AKK Limitsiz 24 Mbps hızında internetin tarife fiyatı 104 TL’dir, 12 taahhütlü kampanyaya katılırsanız İlk 1 ay ücretsiz , sonraki 11 ay 74,9 TL​ ödeme yaparsınız.
  3. ​150 GB GB AKK limitsiz 24 Mbps hızında internet tarifesinin fiyatı 114 TL​​, 12 taahhütlü kampanya yaparsanız ilk ay ücretsiz, sonraki 11 ay 79,9 TL ödersiniz.

Eve kadar modeminizi getirip, ücretsiz kurulum yapılır. Herhangi bir bağlantı ücreti de talep edilmez.

Turkcell 1 Ay ​150 GB Fiber Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • ​Kampanya 11 Eylül 2018 – 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan yeni müşteriler Çağrı Merkezi ve www.superonline.net ve www.turkcell.com.tr üzerinden başvurarak yararlanabilirler.
  • Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet müşterileri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ve bölgelerde sunulmaktadır.
  • Detaylar ve daha fazlası için SüperOnline ya da Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap