Bedava İnternet Paketi

Turkcell 1 Yıl 1000 Dakika – 2 GB Bedava internet

09.10.2018
Turkcell 1 Yıl 1000 Dakika – 2 GB Bedava internet

Turkcell’den Faturalı Kart müşterileri için 1000 dakika ya da 2 GB internete 12 ay boyunca ücretsiz sahip olabilirsiniz. Turkcell İle Özel Fırsat Kampanyası ile yeni Turkcelliler her ay ücretsiz internet hakkından faydalanabilecekler. Turkcell BiP ve benzeri uygulamaları ile hayatı abonelerine kolaylaştırmayı amaçlayan bir gsm operatörü. Mevcut müşterileri ve yeni gelen aboneleri için yaptıkları kampanyalarla da bir çok bireysel ve kurumsal hat kullanıcısını kendi bünyesinde toplamayı başardı. Şebeke ve hizmet kalitesi olarak ülkemizde en iyi operatör olduğu kullanıcıları tarafından belirtilmekte. İle Özel Fırsat Kampanyası ile yeni gelecek aboneler için bedava dakika ve internet kullanmanın da önünü açmakta.

  • Siz mevcut Turkcell abonesiyseniz, ya da faturalı ve faturasız 10 GB‘a kadar hediyeler için; Turkcell Bedava internet sayfasına giriş yapıp en yeni hediyelere ulaşabilirsiniz.

Turkcell İle Özel Fırsat Kampanyası

Kampanyadan İzmir, Aydın illerinde faturalı bireysel ses yeni tesis ve numara taşıma ile Adana, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Osmaniye illerinde faturasızdan faturalıyı geçiş işlemi yapacak olan aboneleri kapsamaktadır. Kampanyadan son 90 günlük süre içinde İzmir ya da Aydın illerinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell’li olan faturalı ses hatları yararlanabilir.  Kampanyadan ayrıca Adana, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Osmaniye illerinde kampanya başlangıç tarihi itibarıyla faturasızdan faturalıya geçen aboneler yararlanacaktır.

Kampanyaya katılacak olan müşterilere belirtilen koşulları sağlamaları halinde tercihlerine göre paketlerine ek yurt içinde geçerli 1000 DK ya da 2 GB internet hediye edilecek. Kampanya başladıktan sonra, belirtilen koşulları sağlayan ve kampanyadan faydalanan aboneler; Turkcell faturalıda kaldıkları sürece içinde kampanya faydasından 12 ay boyunca her ay faydalanacaktır. Turkcell faturalıdan ayrılırlarsa kampanya iptal olur. Kampanyaya katılacak olan abonelerin 1000 dakika veya 2 GB internet hediyesinden birini seçmesi gerekir.

Turkcell ile Özel Fırsat Bedava 1000 Dakika 2 GB Hediye internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya kriterlerini sağlayan abonelere, tercihine göre ILFIRSAT 2GB veya ILFIRSAT 1000DK yazıp 2200’a smms göndermeleri durumunda hediyeleri hattına yüklenecektir. Gelen onay bilgilendirme mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli, bu tarihten önce katılmanız gerekir.
  • Kampanya her ay ücretsiz yenilenir ve sms ile bilgi verilir.
  • Turkcell diğer hediye internet paketleri için Turkcell Bedava internet sayfasına giriş yap ve  kampanyalara katıl.
  • Kriterlere sahip olan ve gerekli işlemleri yapan aboneler faturalıda kaldıkları sürece kampanya faydasından 12 ay boyunca her ay faydalanır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap