Bedava İnternet Paketi

Turkcell 1 Yıl Facebook Bedava İnternet Paketi

23.01.2017
Turkcell 1 Yıl Facebook Bedava İnternet Paketi

Turkcell, Bedava Facebook Paketi ile ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan sizlerde sosyal medya hesabınızı tamamen ücretsiz ek bir paket almaya gerek duymadan kullanmak ister misiniz. Turkcell, Sarı Kutu Bedava İnternet paketi kategorisinde yer alan bu hediye ile sizlerde Facebook’ta geçerli bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında sadece yurt içi sınırları içerisinde sosyal medya hesabınızı yönetebilir, paylaşımlar yapabilirsiniz. Yurt dışında kullanmaya çalıştığınız taktirde ek ücretler yansıyacaktır. Bunun yanında paketinizdeki internet bittiyse Turkcell Bedava İnternet isimli güncel başlığımıza göz atıp en iyi ve yeni kampanyaları öğrenin. Turkcell Bedava Facebook Paketi 2017 yılında bir çok abonenin işine yarayacak türden bir kampanya olma özelliği taşıyor.

Turkcell Sarı Kutu Bedava Facebook Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Sizlerde hali hazırda Sarı Kutu üyesi iseniz, şimdi Sarı Puanlarınızla Sarı Kutu kampanyaları arasında yer alan bu hediyeyi almak için cihazınızın sms bölümüne girin ve SK39 yazıp 2222‘ye kısa bir SMS gönderin, size gelecek onay sms’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Halen Sarı Kutu üyesi olmadıysanız, SK39 yazıp 2200’a gönderdiğiniz zaman hem bu hediyeyi hemen seçebilir hem de Sarı Kutu’ya üyelik yapmış olursunuz. Sarı Kutu’ya katılım  için sizlerden ücret talep edilmez.
 • Facebook Paketi hediyesi ile cep telefonunuzdan 12 ay boyunca Facebook sosyal medya sitesine ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan giriş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sarı Puanlarınız ile alacağınız Facebook Paketi hediyesi 1 yıl boyunca devam gerçerlidir (Faturasız hatlar için her ay 30 gün olarak geçerlidir).
 • Facebook’ta yer alan fakat farklı sitelere yönlendiren bağlantılara tıklandığında, tarife interneti veya aşım ücreti yansır. Bunun yanında izleyeceğiniz videolar Youtube ve buna benzer sayfalardan paylaşılmışsa tarife interneti veya aşım ücreti olarak düşüm gerçekleşir.
 • Olası bir yurt dışı kullanımında sabit yurt dışı ücretlerine tabi tutulursunuz.
 • Eğer bu hediyeyi seçerseniz 12 aylık sürre dilimi içerisinde diğer hediye Facebook paketlerinden tekrar faydalanamazsınız.
 • Halihazırda Facebook Paketiniz var ise bu hediyeden faydalanamazsınız, Sarı Kutu’dan bir başka hediye seçebilirsiniz.
 • Sarı Kutu, İnternet hediyeleri, sınırsız, aşımsız ve saatlik özelliğe sahip olan internet paketleriyle beraber alınamaz. Hali Hazırda Facebook, Facebook Plus, Limitsiz ve Aşımsız Internet Paketi üyeliği bulunan müşteriler hediye olarak Facebook Paketi, 6 ay x Facebook Paketini ve 12 ay x Facebook Paketini alamazlar.
 • Hediye süresi dolduktan sonra puan iadesi sağlanmaz.
 • Bu hediyeyi aldıysanız ve memnun kalmadıysanız, aldıktan sonra ilk 5 gün içinde müşteri hizmetlerine iptal/iade talebinde bulunduğunuz taktirde puanınızın iadesi yapılır.
 • Bu kampanyadan faydalanabilmek için Sarı Kutu, hesabınızda 5.000 puana sahip olmanız gerekiyor.

Bu hediye içerik için ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ne kadar puanınız olduğun Turkcell Hesabım uygulaması ile kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer sürekli internet sorunu yaşıyorsanız sizlerde Turkcell Bedava İnternet Kategorisini ziyaret edip sizlere özel Faturalı ve Faturasız (Hazır Kart) hediyelerini seçebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap