Bedava İnternet Paketi

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Veren 10 GB Plus Paketi

25.08.2019
Turkcell 10 GB Bedava İnternet Veren 10 GB Plus Paketi

Daha önce tanıtımını yaptığımız “Turkcell Uçuran 10 GB” paketinin bir üst versiyonu olan “Uçuran 10 GB Plus Paketi” +avantaj ve hediyeleri ile hazır kartlılara özel hazırlanmış cazip kampanyalar arasında. Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan “Uçuran 10 GB Plus” paketi sayesinde aylık 85 TL karşılığında 10 GB internet keyfini doya doya yaşarken her yöne 1000 DK konuşma ve 1000 SMS sayesinde aklınız rahat olacak. 

Bir önceki pakette olduğu plus paketinde de 5 GB Bip uygulamasında geçerli 5 GB ise Fizy uygulamasında geçerli Turkcell Bedava İnternet Paketi hediye olarak hattınıza tanımlanıp her ay yenileniyor. Bip’te geçerli 5 GB hediye internet sayesinde sevdiklerinizle hem görüntülü hem sesli rahat rahat görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İşte  kampanyanın diğer detayları :

Uçuran 10 GB Plus Paketi

  • Paketin genel avantajları ve ücret durumu aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
  • Kampanyadan sadece Turkcell Hazır Kart’ lı müşteriler faydalanabilir.
  • Fiyatlar KDV dahildir.
  • Pakette yer alan dakikaların ücretlendirmesi 60 saniye, internetin ücretlendirmesi 100 kb’lık periyotlar üzerindendir.
  • 5 GB Fizy, 5 GB Bip uygulamalarında ve üye olmanız durumunda Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB geçerli toplam 15 GB Hediye İnternet sadece ilgili uygulamalarda geçerli olup, yurt içinde kullanılır.
  • Paket kapsamında yer alan faydaların ve hediyeler bir sonra ki aya devretmez ve bir başkasına gönderilemez.
  • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.

Uçuran 10 GB Plus Paketi Nasıl Satın Alırım

-SMS aracılığıyla pakete kaydolmak isterseniz:
UCURAN 10GB PLUS yaz 2200’a göndererek,

-Turkcell Mağazalarına başvurarak,

-532 ya da 0532 532 0000 numalarını arayarak pakete kayıt olabilirsiniz. Gelecek bilgilendirme sms’inden sonra paketin tüm haklarını kullanmaya başlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap