Bedava İnternet Paketi

Turkcell 12 Ay Geçerli Bedava 1GB İnternet

28.11.2016
Turkcell 12 Ay Geçerli Bedava 1GB İnternet

Turkcell Sarı Kutu üyeleri yaşadı, 12 ay boyunca geçerli her ay 1gb ücretsiz internet sahibi olmak ister misiniz ? Eğer sizlerde bu kampanyaya katılmak istiyorsanız öncelikle yeterli puanınızın olup olmadığını kontrol etmek için Turkcell şifreniz ile giriş yapın ve 9500 puanınız olduğundan emin olun. Eğer yeterli puanınız varsa Turkcell 12GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. İnternet keyfini korkusuzca sürmek isteyenler için en avantajlı paket konumunda yer alıyor.

Hediye paket hakkında bilgi verecek olursak bu paket 12 ay boyunca kullanıcılarına 1gb ücretsiz internet verecek. 12×1 yaptığımızda zaten karşımıza 12gb internet çıkıyor. Bu internet ile paketinizin internetini arttırmış oluyorsunuz. Pakette kullanmadığınız internetler bir sonraki ay için devretmez veya durma özelliği bulunmaz. Sistem size 12 gb internetin tamamını birden vermez, kullanım sözleşmesinde yer aldığı gibi parça parça alımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Paketi sadece Yurtiçinde kullanabilirsiniz, yurt dışı kullanımlarında ek ücretler ödersiniz. Açıkçası internet paketlerinin bu kadar pahallı olduğu bir dönemde Turkcell’den devrim sayılabilecek bir adım olmuş diyebilirim. Şuanda benim yeterli puanım olmadığı için alamıyorum ama almak için bütün puan biriktirme yöntemlerini kullanıyorum. Sonuç olarak bedavadan 12 gb kullanacağım. Bu tür turkcell bedava internet paketleri ve buna benzer promosyonlardan faydalanmak için alttaki katılım mesajını gönderip sizlerde sarı kutu kullanıcısı olabilirsiniz. Fark ettiğim kadarıyla kampanya bitiş süresi ile alakalı herhangi bir bilgilendirme verilmemiş, uzun bir süre duracağa benziyor. Kampanyadan sadece sarı kutu kullanıcıları faydalanabilir, paketi almak için sarı kutu üyeliğinize giriş yapıp HEMEN AL butonu ile alabilir veya SK58 yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
turkcell-bedava-12gb-internet
Önemli Uyarı: Bu paket ile alakalı daha detaylı bilgi almak için Turkcell Resmi web sayfasını ziyaret edebilir veya 532 Turkcell Müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızda verilen bilgiler sizleri daha hızlı sonuca kavuşturmak için belirtilmiş yüzeysel adımlardır. Kullanım koşulları yukarıda belirtildiği gibidir. Koşulları değiştirmeye Turkcell’in yetkisi bulunmaktadır. Puansız hediyeler için Turkcell Bedava İnternet isimli kategoriye göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı ücretsiz hediyeler burada yer almaktadır. Herhangi bir sorun yaşayan ziyaretçiler problemlerini alt kısımdaki yorum sekmesinden bizlere aktarabilirler.



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap