Bedava İnternet Paketi

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

12.07.2018

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet paketi kampanyasından faydalanarak bu özel günde internet, dakika, sms sahibi olmak için kampanyayı kaçırma

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz kampanyası ile mobil hat kullanıcıları bu anlamlı günde hediye internet kazanıyorlar. 15 Temmuz 2016 darbe kalkışmasının yıl dönümü ile birlikte Turkcell bedava internet kampanyası ve buna benzer hediye içerikler vermekte. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda abonelerine 15 Temmuz gününe özel kullanabilecekleri dakika, sms ve internet paketi hediye edeceği düşünülmekte. Özel günlerde müşterilerini hiç bir zaman unutmayan Turkcell, neredeyse bütün özel günlerde hediye paketler ile abonelerine hizmet vermekte. Son zamanlarda yaptığı bir çok yeniliklerle abonelerinin kullanımını tam olarak karşılamayı hedefleyen işler ortaya çıkartmakta. Müzik dinleme, tv, dergilik ve buna benzer bir çok içerik ile aboneler bu uygulamalara özel internet paketlerine de tarifeleriyle ücretsiz sahip olabiliyorlar. Daha öncesinde paylaştığımız kampanya bilgileri ile aylık 15 gb’a kadar hediye paket alanlar oldu. Güncel ve yeni kampanyaları kullanarak hediye almak için Turkcell Bedava internet başlığını ziyaret edip uygun olduğunuz kampanyalara katılabilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi

Kampanya kullanan aboneler, geçen yıl yapılan 15 Temmuz kampanyasını bilirler. Bu yıl benzer bir kampanya yapılacak mı diye heyecanla bekleyen bir çok müşteri bulunmakta. Abonelere geçen yıl otomatik olarak tanımlanan kampanya bu yılda çok ilgi göreceğe benziyor. Turkcellin yaptığı kampanyalar, genelde BiP, Hesabım gibi uygulamalardan alınsa da, bazen otomatik olarak tanımlanan kampanyalar yapılmakta. Bu şekilde verilen hediyeler, otomatik olarak tanımlanıyor ve tanımlandığında bilgilendirici sms abonelere iletiliyor.

15 Temmuza özel verilecek olan hediye 15 Temmuz 2018 günü gece yarısına kadar geçerli olacaktır. O gün gece yarısına kadar kullanmadığınız hediye içerikler ertesi gün otomatik olarak silinecektir. Kampanya ücretsiz olduğundan faturanıza ek bir ücret yansıtılmaz. Hediye internet, dakika, sms gibi içerikler Yurt içinde geçerli olacaktır. Ayrıca hediyeniz bittikten sonra aynı gün içinde kullanımlara devam ederseniz ve farklı bir paketiniz yoksa aşım yapabilirsiniz. Bu nedenle operatörünüz tarafından size gönderilen %80 ve %100 kullanım smslerini dikkate alın. Bunun yanında kalan haklarınızı Hesabım uygulamasından da kolayca öğrenebilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

  • Kampanya şuanda GSM operatörü tarafından açıklanmadı. Bu nedenle geçen yıl olduğu gibi otomatik olarak tanımlanacak olan bir kampanya olacağı düşünülüyor.
  • Kampanya hakkında resmi bilgi paylaşıldığında buradan sizlere duyurulacaktır, sayfayı takip etmeyi unutmayın.
  • Hediye 24 saat geçerli olacaktır ve 16 Temmuz tarihinde otomatik olarak son bulacaktır. (Geçen yıl bu şekilde olmuştu.)
  • Kampanya hakkında bilgiler paylaşılana kadar en yeni hediyeler için; Turkcell Bedava internet Paketi sayfasına bakabilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz’da faydalanabileceğiniz diğer kampanyalar

Turkcell aboneleri 15 Temmuz da diğer güncel kampanyalardan da faydalanabilirler. Bunlara örnek verecek olursak GNÇ Çatlat kampanyası, Salla Kazan Kampanyası, BiP Hediye internet kampanyası, Hat taşıma kampanyası, Sürpriz Nokta kampanyası gibi bir çok hediye veren içerikten yararlanabilirsiniz. Bu hediyeler hakkında detaylı bilgi edinmek için yukarıdaki kırmızı veya mavi başlıklara dokunabilirsiniz.



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap