Bedava İnternet Paketi

Turkcell 1GB Oyun İnternet Paketi

Turkcell 1GB Oyun İnternet Paketi

Turkcell’li oyun oynarken tarifenin interneti gitmesin 3 tl karşılığında aldığın 1gb internetten kullanmaya ne dersin ? Evet yanlış duymadınız, 1 ay geçerli tam 1gb internet paketi sadece 3 tl karşılığında. Belirlenen oyunlarda kullana bileceğiniz oyunlara özel internet paketi ile oyun oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Kampanya ilk açıldığında sadece Paramanya oyunu için geçerliydi ve zaman geçtikçe yeni oyunlar ekleneceği’de belirtilmişti. Bu bildirim ile beraber şuanda; Paramanya, Marvel Future Fights, 7 Knights ve Hocus Puzzle oyunlarında tamamen kullanıma açılmış durumda.

Açıkçası Turkcell Aboneleri daha çok bedava internet paketi ile alakalı araştırma yapmakta fakat bu fiyatı görünce bedavadan pek bir farkı olmadığını düşünüp hızlı bir şekilde sizlerle paylaşmak istedim. Şunu belirtmem gerekiyor ki yukarıda ismi geçen oyunlar dışında oynanacak oyunlarda mevcut tarife interneti eğer yoksa aşım ücretleri yansıyacaktır bundan dolayı dikkatli olmanız gerekiyor. Paket alımı aylık olarak gerçekleşmektedir ve 1 ay içerisinde kullanılmayan haklar tamamen silinir, devretmez veya transfer edilemez. Ödeme değişikliği, numara taşıma, borç nedeni ile sim kart kapanması veya kendi isteğiyle hattını kapayan abonelerin aldığı bu paket iptal edilecektir. Bu paketi aldıktan sonra iptal etmediğiniz her ay için sürekli yenilenecektir. Bahsedilen kampanya sadece faturalı hatlara özeldir ve faturasız hatlarda kullanımı gerçekleştirilemez. Bunun yanında bu paketi aldıktan sonra yurt dışına çıkarsanız mevcutta var ise yurt dışı paketinden eğer yoksa sabit yurt dışı ülkesi ücretleri yansıyacaktır.
turkcell-oyun-1gb-internet-paketi
Kampanyaya katılım gerçekleştirmek isteyen müşteriler; İnternet paketine dâhil olan oyunların içerisinden katılım gerçekleştirebilirler veya 2222’ye “1GB OYUN” yazıp kısa sms göndermeleri de yeterli olacaktır. Bu oyunlara yenileri eklenir mi onu bilemiyoruz fakat yenileri eklendiğinde Turkcell konuyla alakalı resmi web sitesi üzerinden bildirim sağlayacağını belirtmiş durumda. Ayrıca diğer paketlerde ve sayfamızın alt kısmında da belirtildiği gibi paket ile alakalı detaylı bilgi almak isteyen aboneler müşteri hizmetlerini arayıp görüşme gerçekleştirebilirler. Sayfamızda yayınlanan bilgi yüzeysel katılım bilgisidir.

Pek oyun oynamam, oynayacak olursam da kendimi sınırlamam diyenleri unutmadık. Sayfamızda sürekli güncel tutulan Turkcell Bedava İnternet isimli kategoriden ücretsiz internet paketlerini görebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası isimli yazımızla bu kategoride paylaşılan bütün paketlerin tanıtım bilgisine ulaşabilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap