Bedava İnternet Paketi

Yeni 2 GB Bedava internet – 5 GB instagram Paketi

08.11.2018
Yeni 2 GB Bedava internet – 5 GB instagram Paketi

Turkcell’den Hediye Kampanyası ile bir çok farklı hediyeden faydalanabiliyorsunuz. Turkcell’in kampanyaları müşterileri tarafından dikkatle takip ediliyor. Bizlerde kontrol ettiğimizde fark ettik ki kampanya kriterlerini sağlayan müşterilere tarifelerine ek bol içerikli bedava dakika ve hediye internet veriliyor. Kampanyadan faydalanacak aboneler; Son aydan önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, diğer operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve daha fazla artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan aboneler yararlanabilecekler.

Turkcell’den Hediye Kampanyası Hediyeleri

Kampanya kapsamında belirtilmekte olan koşulları sağlayan abonelere Çağrı Merkezi’nden aşağıdaki hediyeler sunulmaktadır. Müşteri bu hediyelerden yalnızca birini seçebilecektir.

  • Turkcell’den Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma
  • Turkcell’den Her Yone 250 Dakika
  • Turkcell’den 2 GB Kampanyası
  • Turkcell’den 5GB Instagram Paketi
  • Turkcell’den fizy Video Muzik Uyeligi Kampanyası

Hediyeler aktivasyon SMS’inden sonra 3 ay boyunca (3×30 gün) geçerlidir.

Kampanya Bilgisi

1 defa hediye alan aboneler 30 gün içinde aynı hediyeyi ya da listedeki başka bir hediyeyi alamazlar. Tekrar hediye alabilmek için güncel durumda koşulları sağlayıp sağlamadığına tekrar bakılacaktır. Hediye olarak verilecek olan instagramda geçerli paket, Instagram canlı yayın kullanımlarında geçerli değildir.

Kampanya dahilinde verilecek olan faydaları gelecek olan onay mesajından hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 2 GB Bedava internet – 5 GB instagram Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyaya yalnızca Çağrı Merkezi’nden katılabilirsiniz.
  • 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Diğer hediyeler için Turkcell Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.
  • Faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Kampanyayı kullanmaya başladığınızda kullanımlarınız ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajı hattınıza gelecektir. Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2200‘a kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Kampanyaya katılacak olan abone sayısında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Kampanya hakları yalnızca yurt içi kullanımı için geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap