Bedava İnternet Paketi

Turkcell 2018 Haftalık – Aylık Bedava internet

10.10.2018
Turkcell 2018 Haftalık – Aylık Bedava internet

Turkcell 2018  yılında abonelerine günlük, haftalık ve aylık olmak üzere bir çok hediye internet paketi hizmeti verdi. Bu kampanyaları genelde BiP , Dergilik, Salla Kazan, GNÇ gibi uygulamaları kullanarak müşterilerinin hizmetine sunuldu. Yaani arama motoruyla da abonelerine her ay Yaani uygulamasında geçerli 1 GB internet hakkı hediye edildi. Haberdar olmayan bir çok kişi bu kampanyalardan faydalanmadı.

 • Bahsettiğimiz bütün bu kampanyaları öğrenmek için turkcell bedava internet konusunu gözden geçirin. Buradan size uygun fırsatlara katılarak ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Hediye internet

Turkcell müşterileri, ilk Turkcell faturalı hat satın aldıklarında ya da hat taşıdıklarında 8 GB Bedava internete sahip olurlar. Siz mevcutta Turkcell kullanıyorsanız, BiP, Hesabım gibi uygulamaları kullanarak buradaki kampanyalara katılıp ücretsiz data hakkı kazanabilirsiniz.

Kazandığınız hediyeler yurt içinde kullanım için geçerli olacaktır. Size gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanmanız gereken hediyeler farklı hatlara ve kişilere de transfer edilememektedir.

Turkcell BiP Bedava internet Nasıl Yapılır ?

BiP uygulamasını ilk yüklediğinizde hediye internet kazanırsınız. Bununla birlikte uygulamada gurup kurup mesaj gönderdiğinizde de hediye internet paketi kazanırsınız.

BiP uygulaması üzerinden diğer güncel kampanyaları da takip edebilirsiniz. Ramazan ayı, Kurban Bayramı ve Yılbaşı gibi özel günlerde de hediye kampanyalar genelde bu uygulama üzerinden yapılmakta.

Turkcell TL Bedava internet Kampanyası

Turkcell aboneleri, Bankaların mobil ve internet şübesinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden, yada gişelerinden yükleme yaptıklarında 1 GB bedava cepten internet kazanırlar.

Faturasız hatlar için geçerli olan bu fırsattan faydalanarak 30 gün ücretsiz 1 GB data paketi kullanabilirsin. Hediye bittikten sonra itnernet kullanmaya devam ederseniz tarifenizin aşım ücretleri geçerli olacaktır.

Turkcell Bedava internet Paketleri Hakkında Detaylı Bilgiye Nasıl Ulaşırım ?

 • Öncelikle alt maddede belirtilen mavi renklerle yazılmış olan başlığı ziyaret edin. Buradan Faturalı ve Faturasız size uygun olan cepten internet kampanyalarına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Hattınıza özel kampanyalar için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edin.
  • Not: Bütün kampanyaları sayfanın en alt kısmında bulunan GSM Operatörleri / Güncel Eklenenler başlığı altında bulabilirsiniz.


  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap