Bedava İnternet Paketi

Turkcell 2019 Fırsat Paketi – 50 GB internet 50 TL

04.02.2019
Turkcell 2019 Fırsat Paketi – 50 GB internet 50 TL

Turkcell’in Şubat 2019 tarihinde yaptığı yeni kampanyası ile aboneler 50 GB internet paketine çok uygun fiyata sahip olabilecekler. Faturalı ve faturasız müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyadan sizlerde faydalanmayı unutmayın. Eğer interneti çok kullanıyorsanız ve internetsiz olmaz diyorsanız Turkcell 2019 Fırsat Paketi kampanyası tam size göre. 1-3 Şubat 2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr’den ya da Dijital Operatör Uygulaması aracılığıyla alabileceğiniz 2019 Fırsat paketi ile istediğiniz gibi kullanabileceğiniz 25 GB, BiP, fizy, lifebox, TV+ ve Dergilik’te kullanacağınız toplam 25 GB sadece 50 TL.

Türkiye’nin en büyük GSM operatörünün bu kampanyası kısa süreli sürecek, farklı hediyelerden de yararlanmak isterseniz Turkcell Bedava internet sayfasında yer alan en yeni fırsatlardan faydalanabilirsiniz. En güncel Turkcell Kampanyaları arasında yer alan 50 GB internet kampanyası sayesinde doya doya internette gezmenin tadını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Kampanya İçeriği

Kampanya içerisinde hem seçili mobil uygulamalarda kullanabileceğiniz internet paketleri hem de özgürce istediğiniz uygulamalarda kullanacağınız internet içeriği bulunuyor.

  • Her yöne kullanabileceğiniz 25 GB internet.
  • BiP, fizy, lifebox, TV+ ve Dergilik’te kullanabileceğiniz 5’er GB toplamda 25 gb internet bulunuyor.
  • Kampanya ile internet paketini satın aldığınızda 50 GB internet kullanımınız olur.
  • Kampanyalı ek paketten Bireysel Faturalı ve Ön Ödemeli tüm aboneler yararlanabilecektir.

2019 Fırsat Paketi Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Kampanyaya eski adı Hesabım yeni adı Dijital Operatör olan Uygulama veya turkcell.com.tr üzerinden katılabilirsiniz.

Satın alacağınız bu indirimli paket yurt içi internet kullanımında geçerli olacaktır. 03 Şubat 2019 tarihine kadar geçerli bu kampanyanın ücreti 50 TL / 4 HAFTA olarak ücretlendirilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SELÇUK KELEŞ dedi ki:

    GNÇ FULL 10GB 750DK 1000SMS

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap