Bedava İnternet Paketi

Turkcell 2019 Yeni Yıl 50 GB internet Kampanyası

31.12.2018
Turkcell 2019 Yeni Yıl 50 GB internet Kampanyası

Turkcell’de Yeni Yıl Yepyeni Fırsatlarla Geliyor. Bu kampanyadan Faturalı ve Faturasız aboneler faydalanabiliyorlar. 31 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr’den ya da Hesabım uygulamasından alacağınız 2019 Fırsat paketi ile her yöne kullanacağınız 25 GB internet, BiP, fizy, lifebox, TV+ ve Dergilik’te kullanabileceğiniz toplam 25 GB toplamda 50 GB internetin fiyatı sadece 50 TL.

Yeni Yılda kullanabileceğiniz hediye GB kampanyası için Turkcell Bedava internet sayfasında yer alan kampanyaları kullanabilirsiniz.

2019 Fırsat Paketi

2019 Fırsat Paketi, 25 GB cepten mobil internet, BiP’ten BiP’e görüşmede, Dergilik’te, Fizy’de, TV+’da ve Lifebox’ta geçerli 5’er GB internet kullanabilirsiniz. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 50 TL’dir. Paketten bireysel Turkcell aboneleri yararlanabilirler. Kampanya hakları sunulan paket, yurt içinde her yöne 4 hafta geçerlidir.

Kampanya içeriği

  • BiP uygulamasında geçerli 5 GB internet,
  • Fizy uygulamasında geçerli 5 GB internet,
  • Lifebox’ta geçerli 5 GB,
  • TV+ Uygulamasında geçerli 5 GB intetnet,
  • Dergilik Uygulamasında geçerli 5 GB internet.

Toplamda 25 GB internet uygulamalarda geçerlidir. Geriye kalan 25 GB internet ise normal kullanımlarda geçerli olacaktır.

Kampanya Nasıl Yapılır ?

Kampanyaya Hesabım uygulaması ya da turkcell.com.tr sayfasından katılabilirsiz. Her yöne kullanacağınız 25 GB; BiP, fizy, lifebox, TV+ ve Dergilik’te kullanabileceğiniz 5’er GB olmak üzere; toplam 50 GB internet içermektedir. Bireysel Faturalı ve Ön Ödemeli tüm aboneler faydalanabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Derdiye alp dedi ki:

    Cok guzlsin turkcellim

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap