Bedava İnternet Paketi

Turkcell 23 Nisan Kampanyası

16.04.2019
Turkcell 23 Nisan Kampanyası

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber yur genelinde hazırlıklar hızlanıyor. Bununla beraber geleceğimizin teminatı çocuklara yönelik düzenlenen kampanyalarda her gün tanıtılmaya başlandı. Turkcell 23 Nisan Kampanyası ile operatörler arasında kampanyasını açıklayan ilk firma oldu.

15.04.2019 – 22.04.2019 tarihleri arasında geçerli olan Turkcell 23 Nisan Hediye Kampanyası sayesinde Turkcell müşterileri çocuklarına birbirinden güzel ve eğlenceli teknoloji ürünlerini indirimli fiyatlarla faturalarına taksit yaptırarak alabilirler. İşte 23 Nisan Kampanyası Turkcell ayrıcalıkları!

Turkcell 23 Nisan Kampanyası 2019

Kampanya kapsamında çocuklarınızın sevinçten ayaklarını yerden kesebilecek onlarca hediye bulabilirsiniz Turkcell Online Mağazada! Ürün listesine göz gezdirdiğimizde akıllı saatler, tabletler, drone çeşitleri, aksiyon kameraları, elektrikli scooterlar, oyun mouseleri ve kulaklıkları dahil bir çok cazibeli ürün %40’a varan indirimlerle karşımıza çıkıyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 15.04.2019 – 22.04.2019 tarih aralığında geçerli olup online özeldir!
  • Kampanya ilgili kampanya sayfasında belirtilen seçili ürünlerde/aksesuarlarda geçerlidir.
  • Aksesuar ve ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Turkcell 23 Nisan Hediye Kampanyası kampanya turkcell.com.tr üzerinden yapılacak peşin alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan tüm Turkcell bireysel müşterileri yararlanabilir!

Turkcell 23 Nisan Kampanyası Ürün Listesi!

Hediye listesinde gözümüze çarpan bazı ürünleri resim olarak paylaşıyoruz. Daha detaylı liste ve inceleme yapmak için turkcell.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz!

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/23-nisana-ozel-firsatlar adresine giderek hediye listesinin tamamını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü online olarak sipariş edebilir ve indirimli kampanya fiyatı üzerinden peşin fiyatına taksitle faturanıza yansıtabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap