Bedava İnternet Paketi

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava internet

29.10.2017

Turkcell 29 Ekim 2017 Cumhuriyet Bayramı Bedava internet, dakika ve Sms paketi veriyor !

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava internet

Turkcell, Cumhuriyet’in 94. yılına özel, Türk Halkı için anlamı büyük olan bu özel günü aboneleri ile beraber kutluyor. Abonelerine bu özel gün için hazırlamış olduğu hediyelerle 29 Ekim’i büyük bir coşkuyla kutluyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Turkcell’lilere kullanabilecekleri her türlü kullanımları için geçerli dakika, internet ve SMS hediyesiyle birlikte bünyesinde bulunan içerikli dijital servisleri TV+ ve fizy’yi 1 günlük armağan ediyor. Daha öncesinde de Turkcell’lilere özel kampanyalar hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu kampanya 1 günlük olduğundan isterseniz 10 gb hediye alabileceğiniz  Turkcell Bedava internet simli kategoriye giriş yaparak en güncel fırsatlara göz atabilirsiniz.

Bu kampanyadan bütün bireysel faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanacaktır. Kampanya, 29 Ekim 09.00 ile 30 Ekim 09.00 arasında bir gün boyunca geçerlidir. Turkcell’lilerin bu 24 saatlik süre içerisinde kullanabileceği her yöne 500 dakika, 1GB internet, 1000 SMS sim kartlarına otomatik olarak yüklenecektir. Bunun yanında bir çok kişinin kullandığı BiP uygulaması üzerinden aramalara özel her yöne 1000 dakika konuşma hediye.
Turkcell tablet gibi cihazları için yalnızca data hattı kullanan abonelerini de unutmadı. Bu abonelere otomatik olarak 1GB ve BiP’ten her yöne aramalarda geçerli 1000 dakika hediye ediliyor.

Turkcell Cumhuriyet Bayramı Kampanyası

TV ekranlarında da Turkcell’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili göz dolduran reklamını görmüşsünüzdür. Turkcell yalnızca bu reklamla kalmayıp abonelerinin de hediyelerini büyük bir özenle sunmakta.

Turkcell’in vermiş olduğu hediyeler yalnızca iletişim paketiyle sınırlı olmayacak. Bu özel günde abonelerinin Turkcell uygulamalarını kullanmalarına olanak sağlıyor. TV+’ın tüm kanalları, Cumhuriyet Bayramı süresince Turkcell’liler tarafından izlenebiliyor.

Sadece bu uygulamada kullanılacak 2GB internet de ek olarak tanımlanacaktır. Ayrıca sevilerek kullanılan müzik platformu fizy de 29 Ekim’de tüm abonelerin hizmetine açık olacak. Turkcell’liler gün boyu en sevdiği şarkıları ücretsiz olarak dinleyebilir.

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya otomatik olarak abonelerin hattına tanımlanır.
  • Katılım için ek bir sms veya işlem yapmaya gerek yoktur.
  • Hediye yalnızca yurt içi arama ve kullanımlarında geçerlidir.
  • Kalan kullanımınız ile alakalı incelemeyi Hesabım veya size gelecek olan bilgilendirme mesajları ile kontrol edebilirsiniz.
  • 29 Ekim 09.00 ile 30 Ekim 09.00 2017 aralığında 1 gün geçerlidir.
  • Bu kampanya dışındaki aktif kampanyalara Turkcell Bedava internet yazımızdan bakabilirsiniz.

Diğer Operatör Kampanyaları;

Vodafone Bedava internet Paketi < için giriş yap.
Türk Telekom Bedava internet < için giriş yapın.

Bizlerde Bedava internet paketi sayfası olarak bütün Türk Halkının Cumhuriyet Bayramını kutlarız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap