Bedava İnternet Paketi

Turkcell 30 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan

17.12.2016
Turkcell 30 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Hazır Kart’lılar hediyeye doyacak, öncelikle Vodafone ile karşımıza gelen yükle kazan kampanyaları artık Turkcell’de de yerini tam anlamıyla aldı. Faturasız hat kullanıcılarının baş belası olan internet kullanımına somut çözümler üretme yolunda büyük bir adım atan gsm operatörümüz bu defa da Turkcell Bedava İnternet paketine bir yenisini ekledi. Bu paket ile 30 tl ve üzeri yükleme yapan müşterilerine hediye 1 gb aylık internet verilecek. Bildiğimiz gibi teknoloji her geçen gün ilerleyişine emin adımlarla devam ediyor bu durum için Turkcell 2017 yılında müşterilerini elinde tutmak için oldukça büyük bir fırsata dönüştü.

Müşterilerinin kullanımını sürekli takip edip, en fazla internet tüketimi gerçekleştiğini fark eden Turkcell hemen faturasız hat kullanıcıları için de yeni bir kampanya yapma yolunu izledi. Bu kampanya ile müşterilerini elinde tutmayı planlamış ve bunda başarılı da olmuştur. Kampanya Turkcell GNÇ Bedava internet kampanyası olarak geçmektedir ve sadece genç kullanıcılara özgü bir pakettir.

Kampanya Nasıl Sahip Olurum ?

 1. Öncelikle 25 yaş altı Turkcell GNÇ kullanıcısı olmanız gerekiyor.
 2. Son 7 gün içerisinde 30 tl yükleme yapmanız veya bayi POS kanalından GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinden birini almanız gerekiyor.
 3. Ardından Turkcell Bip uygulamasına giriş yapın KEŞFET butonu altında bulunan GNÇ butonu yardımı ile hediyenizi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular;

 1. Paket için sms göndermeme gerek var mı ve ücretli mi ? (Sms Gerekmez)
 2. Paketi kaç defa alabilirim ? (Yükleme yaptığınızda sadece 1 defa alabilirsiniz)
 3. Hediye paket devir eder mi veya durur mu ? (Hayır)
 4. Başka birine transfer edebiliyor muyum ? (Hayır)
 5. Kampanya kaç gün geçerli ? ( 30 gün geçerli bedava 1 gb verir)
 6. Paketi yurt dışında kullanabilir miyim ? (Hayır sadece yurt içinde kullanılır)
 7. Paket her ay yenilenecek mi ? (Yükleme yaptığınız sürece yenilenir)
 8. Paket bittiğinde nasıl bilgim olacak ? ( %80 ve %100’lük sms bilgilendirmeleri sizlere verilecektir)
 9. Kampanya ne zamana kadar geçerli ? ( 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır)

Eğer mevcut tarifenizdeki internet size yeterli gelmiyorsa bizler yani Bedava İnternet editörlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan diğer kampanyalar da ilginizi çekecek türden onları da görmek isterseniz Turkcell Bedava İnternet adlı makaleyi ziyaret etmeniz işinize yarayacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap