Bedava İnternet Paketi

Turkcell 35 TL + 3 GB Bedava internet Paketi

25.09.2017

Turkcell 35 TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası ile hem 35 TL hemde 3 GB Bedava internet sahibi olacaksınız.

Turkcell 35 TL + 3 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 4.5G hızı sizleri bekliyor, yeni abonelere birbirinden güzel hediyeler veren gsm operatörü faturasız hat kullanmak isteyenleri de unutmadı. Kampanya ile kazanacağınız hediye 35 TL + 3G internet ile de sınırlı kalmıyor. Bütün bunlara ek olarak 6 ay boyunca hattınıza ek 1 gb bedava internet paketi tanımlanır. Turkcell’in yeni hazır kartlılar için çıkarmış olduğu bu kampanyadan faydalanmak oldukça işinize yarayacaktır. Son zamanlarda yaptığı promosyonlar ile kısa süre içerisinde faturalı ve faturasız hat kullanan müşterilerine yenilerini kattı. Az önce belirttiğim gibi promosyonlar hat taşıma, bip, hesabım ve buna benzer kampanyalar ile müşterilere promosyon içerikler verilmekte. Sayfamızda da yer alan makalelerimizden biri olan Turkcell Bedava internet isimli yazımızı okuyarak çok sayıda kampanyayı görebilirsiniz.

Yaptığı bu tarz kampanyalar müşteri memnuniyeti açısından oldukça fazla önem taşıyor. Bu kampanyaya dilerseniz Turkcell resmi sayfasından KAMPANYALAR > YENİ TURKCELL’LİLER > HAZIR KARTLI OLMAK İSTİYORUM > TL HEDİYELİ TANIŞMA SETİ KAMPANYASI kategorisine giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Üstelik promosyondan faydalanmakta olan müşteriler, hat açılışını takip eden 6 ay içerisinde, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda TL yüklemesi yaptıkları takdirde veya Bayi POS kanalından 20 TL ve üstü fiyatta bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem sonucunda 1 GB daha hediye edilecek. Askercell kullanan abonelerine ise 1 GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 Dk hediye verilir. Böylece bu kampanyası hem interneti bol kullanan, hemde Asker’de Askercell hattı kullanan müşterileri sevindiren türden.

Turkcell 35 TL + 3 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya yeni faturasız hat alan müşterilere özeldir.
  • 35 TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından faydalanan abonelerin hattı 35TL + 3 GB hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet gibi içeriklerin kullanımında geçerlidir. 3 GB hediye internet ise 1 ay boyunca yurt içi internet kullanımı içindir.
  • Ayrıca ilerleyen sürede 20 TL veya POS yolu ile 20 TL ve üzeri paket yükleyenlerin hattına bu işlemi her ay yaptıkları sürece 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.
  • Kampanya için ek bir sms gerekmez.
  • Hattınız kullanıma açıldıktan kısa bir süre sonra kampanya faydası hattınıza otomatik olarak yüklenir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
  • Faturasız Hat Kampanyası 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli.

Kendi müşterilerine önem veren Turkcell yeni müşteri aboneleri için yaptığı promosyonlar ile bütün rekabeti alt üst etti diyebiliriz. Tabi ki diğer operatörlerde de yeni hat alan ve hat taşıyan müşterilere özel kampanyalar bulunuyor. Eğer sizler hali hazırda Turkcell abonesiyseniz, var olan hediyeler ile ilgili bilgi edinmek için Turkcell Bedava internet isimli kategoriye giriş yapıp görebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap