Bedava İnternet Paketi

Turkcell 4.5G Bip 1 GB Bedava internet 2018

19.02.2018

Turkcell 4.5G Hediye BiP 1GB Bedava internet Kampanyası ile bip uygulamasını kullanmaya başlayın.

Turkcell 4.5G Bip 1 GB Bedava internet 2018

Hazır Kart kampanyalarına yepyeni bir kampanya daha eklendi. Bu kampanya ile yine ücretsiz internetin keyfini tadacaksınız. Turkcell’in uygulamalarına ne kadar fazla önem verdiğini bir önceki yazımızda belirtmiştik. Uygulamalar genelde müşterilerinin kullanımını kolaylaştırmayı hedefleyen ögeler olmasına rağmen, hâlâ bazı müşteriler bu uygulamalardan habersiz veya kullanmıyor. Bu durumda kullanımı arttırmak amacı ile uygulamaya özgü kampanyalarda yapılıyor. Örneğin; bip kampanyalarının amacı BiP uygulamasının kullanımını arttırmak ve WhatsApp gibi yüz binlerce kullanıcıya ulaştırmak. Fark etmişsinizdir bu uygulamanın reklamları sosyal medya hesaplarınızda veya Tv ekranlarında’da karşınıza çıkıyor. Bu kampanya ise Turkcell Faturasız müşterilerin’de bip kullanımına yönelik. Kampanyalar içerisinde en fazla hediyeyi veren uygulamalar arasında yer alan BiP sayesinde Turkcell Bedava internet sahibi olabileceksiniz. Bu kampanyanın öncelikle BiP uygulamasında geçerli 1 gb internet verdiğini belirtmekte fayda var. Bu uygulamada geçerli olan interneti farklı sayfa veya uygulamalar için kullanamazsınız.

Sadece BiP’te geçerli olsa dahi bir çok Gsm kullanıcısının işine yarayacak türden bir kampanya. Keşke bütün sayfalarda kullanılabilecek bir hediye olsaydı fakat bu da güzel bir kampanya. Turkcell 2018 bedava internet kampanyaları ile müşterilerin gözünde kalite bakımından zirvede yer alıyor. Bu kampanyalar kitlelere hitap ettiğinden dolayı diğer operatörde bulunan müşterilerinde Turkcell’e yönlenmesine sebep oluyor. Tabi ki bizlerde müşteri olarak hangi operatör işimize yarıyor, ve hesaplı geliyorsa ona yönelmekte haklıyız. Diğer operatörler de buna benzer kampanyalar yapıyor fakat Turkcell kadar başarılı olamıyor. Bunun sebebi ise çok az kampanya yapılması ve tanıtımların yetersiz olması olabilir mi ? Şuan için bunu bilen pek yok. Fakat Turkcell’in verdiği bu hediyeler binlerce müşterinin işine yaradı.

2 GB Bedava internet YÜKLENİYOR ! Saniye bekle !

4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası ile beraber sunulan Uçuran 1GB, Uçuran 1GB Plus Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini  alan müşterilerimiz, Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB, Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB Paketi kampanyalarının birinden yararlanan müşterilerimiz, Avantajlı teklifler kampanyası dahilinde sunulan Her Yöne 50 DK, Her Yöne 100 DK, Aylık 300 DK, Her Yöne 500 DK, Süper Üçlü 2 GB, Süper Üçlü 3 GB, Süper Üçlü 4 GB, Süper Üçlü 2 GB Plus, Süper Üçlü 3 GB Plus, Süper Üçlü 4 GB Plus, Uçuran Ekstra 500 DK, Uçuran Ekstra 700 DK, Uçuran Ekstra 2GB, Uçuran Ekstra 3GB, Uçuran Ekstra 4GB, Uçuran Ekstra 6GB, Uçuran Ekstra 8GB, Uçuran Fırsat 6GB Paketlerinden birini kullanan aboneler bu kampanyadan faydalanacaklar.
  • Kampanyaya katılım için SMS yöntemi bulunmamaktadır yukarıda belirtilen paketlerden birini kullanan müşteriler otomatik olarak yararlanır.
  • Hediye 30 gün geçerlidir ve yalnızca BiP uygulamasında geçerli olacaktır.
  • Müşteriler %80 ve %100 kullanımlarda bilgilendirme SMS’i ile bilgilendirilir.
  • Eğer iptal etmek istiyorsanız IPTAL BIP HEDIYE yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
  • Kalan hediye miktarını KALAN yazıp 2222’ye göndererek gelecek mesajla öğrenebilirsiniz.
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya ile internet paketinizden harcamadan, 4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapıp mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanya hakkında ki bir çok bilgi yukarıda paylaşıldı. Belirtilen özelliklere sahip aboneler faydalanabilir. Bunun için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Ancak iptal işlemleri ve kalan miktarı öğrenmek için yine yukarıda sıralanan adımları takip edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Engin Can yıldız dedi ki:

    Güzel denedim oldu

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap