Bedava İnternet Paketi

4.5G Faturalı – Faturasız 10 GB internet Hediyesi

09.11.2018
4.5G Faturalı – Faturasız 10 GB internet Hediyesi

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası ile 4.5G geçiş sürecinde 6 ay geçerli 10 GB hediye internet fırsatından faydalanın. Kampanya Resmi sitede Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet kategorisinde yer almaktadır. Kampanya bütün abonelerin faydalanabilmesi için Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmıştır.  Hediye SIM kartta bulunan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet hediye edilecek. Başvuru için SMS atılması yeterli olacaktır. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olacak, 6 ay boyunca kullanıma açık bir şekilde bulunacaktır. Hediye paketten faydalanmak için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması yeterlidir.

Faturalı ve faturasız daha fazla internet kampanyası için Turkcell Bedava internet bölümünde yer alıyor

Turkcell 4.5G 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Başvuru için SMS atılması gerekir. Hediye internet yurt içindeki kullanımda geçerli olacaktır, 6 ay boyunca kullanıma açık duracaktır. 10 GB olarak tanımlanan hediyeyi 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanyalı hediye 10 gb internet bittiğinde paket otomatik olarak iptal olacaktır. İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak verilmektedir.

Hediyenin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi tarifesi üzerinden aşımı ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması halimde, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilir.

Turkcell 6 Ay Geçerli 10 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Cep Merkezinden verilen promosyon kodunu kullanarak hediye alabilirsiniz.
 • ENHIZLI yazarak, bir boşluk bırakıp verilen promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek faydalanılabilir.
 • SIM kart değişikliği yapan müşteriler bir ay içinde kod ile birlikte SMS gönderildiğinde, 10 GB hediye faydasından yararlanabilir.
 • Kampanya SMS’i ücretsizdir.
 • Paket 6 ay geçerlidir. 6 ay boyunca kullanılabilir.
 • 4.5G Sim kartına hali hazırda sahip aboneler yararlanamayacaktır.
 • Diğer hediye data paketleri için Turkcell Bedava internet konusunda bulunan kampanyaları kullanın.

Kampanya faydaları tanımlandığında ve bittiğinde bilgilendirme mesajı hattınıza gönderilir. Kampanya haklarınızı istediğiniz zaman Çağrı merkezini arayarak, iptal edebilirsiniz. Kampanyadan birden fazla faydalanabilirsiniz, ancak bir promosyon kodu sadece bir defa kullanılabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hüseyin dedi ki:

  Cep merkezinden promosyon kodu nasıl alcaz

  1. Admin dedi ki:

   Sim kartınız 4.5G Desteklemiyorsa, Cep Merkezlerinden ücretsiz şekilde 4.5G Uyumlu sim kart alırken “promosyon kodunu da” alabilirsiniz.

 2. İrem dedi ki:

  Anlamadığım şey şu bu 10gb kamyanyasına katılacağım zaman faturaya ek bir ücret gelecek mi? Yoksa sadece enhızlı 2222 mesaj gönderip 6ay boyunca 10gb kullanabilir miyiz bir ücret ödeyecek miyiz?

  1. Admin dedi ki:

   Sim kartınızı 4.5G uyumlu hatta çevirirken size kod verilecek. “ENHIZLI boşluk KOD” yazıp mesaj gönderirsiniz, bu sayede hediye olarak 10 gb kampanyasından faydalanırsınız. Hediye içerik için sizden ücret talep edilmez. Sadece ENHIZLI yazıp mesaj göndererek kampanyadan faydalanamazsınız, bir promosyon KOD’unuzun olması gerekir. Daha öncesinde 4.5G kullanmamış olmanız gerekir.

 3. Emirhan dedi ki:

  Promosyon kodunu bayilerden mi alicaz ve kac para

  1. klifem dedi ki:

   Merhabalar Emirhan,
   İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak verilmektedir.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap