Bedava İnternet Paketi

Turkcell 4.5G Ramazan 1 GB Bedava internet Servisleri

03.06.2017
Turkcell 4.5G Ramazan 1 GB Bedava internet Servisleri

Turkcell Ramazan bedava internet paketlerine bir yenisini ekledi. Müşterileri sahurda ve ramazan ayında gün içerisinde bedava internet kullanabilsin diye yaptığı kampanyalarla oldukça fazla ses getirmişti. Şimdi ise bu kampanyalardan aldıkları hediye interneti bitiren müşterilerine tekrardan hediye internet alma fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile müşterilerin alacakları paketler tamamen ücretsiz olacaktır. Kategori: olarak Faturalı Hat – Diğer Kampanyalarımız , Hazır Kart – Diğer Kampanyalarımız bölümünde yer alan kampanyadan bütün müşteriler yararlanabilecekler. Böylece her zamanki gibi internet kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Diğer paketlerde olduğu gibi tanımlanacak olan bu hediye interneti de size gelecek onay mesajından sonra kullanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız müşterileri bu kampanyadan yararlanarak Turkcell bedava internet kullanabilirler, hemde ek bir ücret ödemeden. 4.5G Ramazan Dijital Servisler Kampanyası ile sizlerde hemen hediye internet fırsatından faydalanın.

2017 4.5G Ramazan Kampanyası‘nda BiP uygulamasından 10 farklı kişiyle mesajlaşarak “Ramazan Haftasonu 1 GB” hediye interneti kazanan müşteriler, Fizy, lifebox, Dergilik veya Upcall uygulamalarından herhangi birini ilk defa indirip kayıt olup giriş yaptığında, ek haftalık 1 GB internet faydasından ücretsiz yararlanabilirler. Kampanyalı hediye paket kapsamındaki internet içeriğinin ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı müşteriler için kendi paketinin ücretlendireme periyodu geçerli olacaktır. Ayrıca kampanyaya katılıp hediyeyi alan müşteriler paket ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajı ile paket kullanımlarını görebilirler. Veya Hesabım uygulamasına giriş yapıp ne kadar internet haklarının kaldığını kontrol edebilirler.

Turkcell 4.5G Ramazan Dijital Servisler 1 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya geçerlilik süresi 24 Haziran 2017 tarihine kadardır.
  • Ramazan kampanyası dahilinde BiP uygulamasından 10 mesaj gönderip Ramazan Ayına özel 1 gb hafta sonu bedava internet kazanan aboneler, Fizy, lifebox, Dergilik veya Upcal uygulamalarını ilk defa cihazlarına yükleyip abone olarak giriş yaptıklarında hediye haftalık 1 gb internet kazanırlar.
  • Kampanyaya katılım için SMS gönderilmez.
  • Hediye internet bittikten sonra konu ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilir ve tekrarlanmaz.
  • Kalan kullanımınızı görmek için KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderin.
  • Hediye internette durma ve devretme özelliği bulunmadığından gelecek uyarı mesajlarını dikkate alın.

Kampanya ile alakalı geniş bilgiye müşteri hizmetlerinden veya resmi sayfadan ulaşabilirsiniz. Fakat bunun dışında genel koşullar yukarıda belirtildiği gibidir. Eğer hediye internetlerin hepsini kullanıp bitirdiyseniz bu kampanyadan da yararlanıp haftalık 1 gb’a tek kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap