Bedava İnternet Paketi

Turkcell 4.5G’ye Özel Bedava 4.5 GB Bedava İnternet 2017

24.12.2016
Turkcell 4.5G’ye Özel Bedava 4.5 GB Bedava İnternet 2017

Merhaba arkadaşlar sürekli yapılan kampanyalara bugün itibariyle yeni bir tane daha eklendi. Herkesin rahatça kullanabileceğiz Turkcell bedava internet paketleri en çok ta hazır kart kullanıcılarının işine yarıyor. Hazır Kart bildiğiniz gibi Turkcell’in Faturasız hattı oluyor. Turkcell Faturasız hattınızda kullanabileceğiniz tam 4.5GB Bedava interneti 2017 yılında dahi kullanabilirsiniz. 1 Aralık 2016 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanyaya sizlerin de katılımı oldukça avantajlı olacaktır.

Kampanya’dan bütün müşteriler sadece bir defa faydalanabilir. Biliyorsunuz Turkcell 1 Nisan 2016 itibariyle 4.5G ye geçen Turkcell 4.5G kullanımı arttırmak amacı ile  sürekli kampanyalar yaptı. İlk çıktığı andan bugüne kadar yapılan kampanyalara yeni bir kampanya daha eklenmiş durumda. Bu kampanyayı bütün hatlarınız için sadece 1 defa kullanabileceğinizi belirtmiştim. Ek olarak hediye internet sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olacaktır. Hemen sizlerde Turkcell Cep Merkezlerinden 4.5G uyumlu SIM Kartınızı alın ve 4.5G uyumlu bir cihaz kullanımı yapın, farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmadan bedava internet içeriği hattınıza yüklensin.

Kampanya Katılım Şartları:

1. 90 Günden fazla Turkcell Müşterisi olan kullanıcılar faydalanabilir.
2. Faturasız hatlar için geçerlidir.
3. Bedava internet paketi sim kartınıza tanımlanma işleminin ardından, mevcut cihazın 4.5G uyumlu olmayan bir telefonla değiştirilmesi durumunda, ardından 4.5G aboneliğinin iptal edilmesi veya mevcut sim kartın 4.5G uyumlu olmayan bir sim kartla değiştirilmesi durumunda, bedava verilen paket anında iptal edilecektir ve kullanım durdurulacaktır. Bu hediyeden, imei kaydı 4.5G yi desteklemeyen cep telefonları faydalanamaz. Hediyenin 4.5G şebeksindeyken üst hız limiti 600 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti mevcut paketin üst hız limiti ile aynı olacaktır.
4. Müşterinin hattı üzerinde farklı bir internet paketi bulunmuyorsa eğer, hediye paket bitim tarihine kadar kendi tarifesinin aşım ücretleri yansır. Yani Hediye bitince ek ücretlendirme yansır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve konuşma, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşımları için bu hediye internet kullanılabilir.
5. Verilen 4.5 GB Bedava İnternet farklı kullanıcılara transfer edilemez, devir etmez ve durma özelliği yoktur.
6. Başvuru sms’i bulunmamaktadır, herhangi bir ücret ödemezsiniz.
7. Kampanya sadece 30 gün geçerli olacak, 30 gün içerisinde kullanmadığınız hediye internet tamamen silinecektir.

Ayrıca bu tür hediye kampanyalar dikkatinizi çekiyorsa Turkcell Bedava İnternet isimli yazımızı kontrol edebilirsiniz. Ve buna ek olarak dakika ihtiyacınız varsa eğer Turkcell Bedava Dakika Paketi isimli sayfadan hediye dakikalar hakkında bilgi alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap