Bedava İnternet Paketi

Turkcell 5 GB Bedava internet içinde TV+ Hediye

15.12.2017

Turkcell Yeni Faturalı 2 Ay geçerli 5 GB İnterneti içinde TV+ Hediye kazanın. TV+ uygulamasından dilediğiniz kanalları ve programları seyredebilirsiniz.

Turkcell 5 GB Bedava internet içinde TV+ Hediye

Turkcell, Faturalı Hat – Yeni Turkcell’liler kampanyalarından bir yenisi TV+ ile geliyor. Turkcell’liler cep telefonundan da rahatça TV izleyebilsin diye Turkcell TV+ uygulaması var. Bu uygulamadan en popüler TV kanallarına ulaşabilir, sevdiğiniz dizi, sinema filmi ve programları takip edebilirsiniz. TV+ Hediye kampanyasından yeni faturalı müşteriler yararlanabileceklerdir. Yüzlerce film ve dizi, en yeni belgesel, çocuk ve haber kanalları, en değerli spor haberleri ve çok daha fazlası TV+ uygulamasında yer alıyor. İstediğiniz kategoriye giriş yapıp istediğiniz programı hemen izleyin. Kanal D, Show TV, Star TV, ATV, TRT ve Radyo gibi onlarca kanala bu uygulama üzerinden ulaşın. Tıpkı uyku gibi sürekli internete ihtiyaç duyuyoruz, her ne kadar interneti bol paketler seçsek de bu çoğu zaman yeterli gelmiyor.

Sonrasında ise ek internet almak zorunda kalıyoruz. Turkcell’de ise diğer operatörlere göre farklı bir durum söz konusu. Bu ise sürekli yapılan kampanyalar. Bu sayede 15 GB‘a kadar hediye kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca Turkcell Bedava internet fırsatlarına bakmak.

TV + Nedir ?

TV+, hem evde hemde mobil cihazlarınızda, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV uygulamasıdır. TV+ ile, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri takip edebilirsiniz. Bazı tarifelere özel interneti içinde TV+ üyeliği’de bulunmaktadır.

Turkcell Tv+ 5 GB Hediye Kampanyası içeriği ve özellikleri;

  1. Kampanya koşullarını sağlayan abonelere, 2 ay boyunca 5GB interneti içinde TV+ hediye edilir.
  2. İki ay sonunda kampanya deaktive olur ve aboneler SMS ile bilgilendirilir.
  3. Örneğin;SMS-Talebiniz uzerine TV+ hediye paketiniz iptal edilmiştir. Yüzlerce TV kanalını, en yeni filmleri, sevdiğiniz belgeselleri ve daha fazlasını izlemeye devam etmek için MINITV yazip 2200’a gönderin, istediğiniz zaman TV’niz cebinizde olsun. (6,9 TL/Ay) kampanya sonunda katılım yaparsanız ücretlendirilir.

Turkcell TV+ 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya dahilinde hediye edilen internet TV+’da geçerlidir.
  • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yeni Turkcell’li aboneler yararlanabilir. Yeni Tesis, Numara Taşıma ve Faturasızdan Faturalı’ya geçiş yapıp Turkcell Faturalı’ya gelen abonelere 2 ay boyunca ücretsiz yararlanacağı aylık 5GB interneti içinde TV+ faydası hediye otomatik tanımlanır.
  • Sms ile başvuru yapılmaz, otomatik tanımlanır.
  • TV+ Hediye internetini Hesabım uygulamasından kontrol edebilirsiniz.
  • TURKCELL TV HEDIYE CEP PAKETI aboneliğini iptal etmek için IPTAL HEDIYETV yazıp 2200’a ücretsiz mesaj gönderin.

Kampanya belirtildiği üzere uygulamada geçerlidir. Tarayıcı veya farklı uygulamalarda kullanacağınız internetten bağımsızdır. TV+ uygulamasını Google Play ve  App Store’dan yükleyebilirsiniz. Sürekli yenilenen hediyeler için Turkcell Bedava internet 2018 hediyesini ziyaret edebilirsiniz. Alt kısımda bulunan Beğen ve Facebook’ta paylaş butonları ile sevdiklerinizi de haberdar etmeyi unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap