Bedava İnternet Paketi

Turkcell 500 Dakika, 1000 Sms, 3 GB Bedava İnternet 2017

29.01.2017
Turkcell 500 Dakika, 1000 Sms, 3 GB Bedava İnternet 2017

Bu aralar adından oldukça fazla söz ettiren Yıldızlı Ek Paket Kampanyası bedava internet kampanyası tam size göre!!Şimdi hattını Turkcell’e taşıyanlar yaşadı. Turkcell 2017 Kampanyaları arasında yer alan Mini Yıldızlı ve Yıldızlı Tanışma Seti ile Turkcell’e hattını taşıyan bireysel ön ödemeli abonelere, Yıldızlı Ek Paket Kampanyası ile beraber 500dk +1000SMS + 3GB bedava internet hediye! Turkcell’e taşıma işlemi yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde mesaj atarak Yıldızlı Ek Paket Kampanyası’ndan yararlanmaya hızlı bir şekilde direkt başlayabilirsiniz! Kampanyadan, sadece Yeni Hat alan veya Hattını Taşıyan aboneler faydalanabilecektir. Kampanya Faturasız hatlar için geçerli olacaktır, faturalı hatlarda kullanılamaz.

Turkcell’in çıkardığı bu yararlı kampanyanın 1 aylık süre içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmadığı taktirde kalan dakika, mesaj ve internet hakları tamamen silinecektir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi olmadıysanız ön ödemeli faturasız hat sahibi olmak için en yakın Turkcell cep merkezine uğrayıp numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat satın alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için belirtilen kriterlere uygun olmanız yeterli. Kampanyaya katılım işlemi ve kullanımı için herhangi bir ön ücret ödeme koşulu bulunmamaktadır. Her Turkcell Bedava internet arayan aboneler gibi açıkçası bu kampanya beni oldukça cezbetti hattımı taşımayı dahi düşünüyorum. 

Daha Fazla Bilgi;

 • Hattını taşıyan müşteriler 500dk + 1000SMS + 3GB kazanıyorlar.
 • Kampanya içeriği sadece yurt içinde geçerli olacaktır ve transfer edilemeyecektir.
 • Abonelerin Yıldızlı Ek Paket kampanyasından faydalanmak için tek yapması gereken işlem, Mini Yıldızlı veya Yıldızlı Tanışma Seti ile Turkcell’e geldiklerinde ilk 30 gün içinde YILDIZLI EK yazıp 2200’a SMS  kısa mesaj gönderip kampanyaya katılım talebinde bulunmak.
 • Ardından sizlere gelecek onay mesajı ile kampanya dahilindeki içeriklerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Paket ile verilen Dakika, Sms ve internet hakları bittiğinde aboneler kendi tarifesinin üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu kampanyadan her bir müşteri sadece 1 defa faydalanabilecektir.
 • Başvuru için gönderdiğiniz Sms için ücret talep edilmez.
 • Paket içeriğiniz bittiğinde uyarı sms’i ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Eğer isterseniz IPTAL YILDIZLIEK yazıp 2222 ye göndererek bu kampanyayı tek bir sms ile iptal edebiliyorsunuz.
 • Bu kampanya 31 Mart 2017 tarihi itibari ile son bulacaktır, eğer hattınızı taşımayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı.
 • Not: Kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Turkcell Cep Merkezi veya Müşteri Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hali hazırda Turkcell kullanıcılarını da unutmadık tabiki. Mevcut kullanıcıların işine yarayacak olan birbirinden faydalı kampanyaların derlendiği Turkcell Bedava İnternet bilgilendirme metnine giriş yapıp size en uygun kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyalar bütün müşterilere hitap etmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap