Bedava İnternet Paketi

Turkcell 6 Ay Bedava Facebook İnternet Paketi 2017

28.12.2016
Turkcell 6 Ay Bedava Facebook İnternet Paketi 2017

Sosyal paylaşım ağları üzerinde en çok kullanılanlardan biri olan Facebook en fazla internetimizi tüketen uygulamalardan biri olarak bilinmekte. Gerek Video izlerken, resimlere bakarken gerekse resim indirirken oldukça fazla MB harcıyor. Turkcell kullanıcılarının sosyal medya kullanımından dolayı internet düşümünü fark ederek buna uygun paketler üretmeye başladı. Alacağınız içerik tamamen bedava internet olacağından dolayı bu paket için bir ücret ödemesi yapmazsınız. Bu kampanyada Turkcell’in çok ilgi gören ve yıllardan beri süre gelen kampanyası Sarı Kutu kampanyası ile sahip olabileceksiniz.

Sarı Kutu’ya ilk üyelik sağladığınızda Turkcell’li olduğunuz her gün için 1 puan hesabınıza hemen yüklenir. Sarı Kutu’ya üye olduğunuz günden sonra Turkcell’li ve Sarı Kutulu olmaya devam ettiğiniz süre boyunca her gün için 10 puan kazanıyorsunuz bunu da hatırlatmak isterim. Paketin yani Turkcell Bedava Facebook Paketi tanıtımına devam edecek olursak bu paket devir etmez veya durmaz zaten sizlere 6 ay boyunca bedava facebook 2017 hizmeti veriyor. Kampanya muhtemel olarak 2017 yılının sonuna kadar devam edecektir. Bu paketten faydalanabilmek için sizlerinde 3000 puanı olması gerekiyor. Bu puanlarınız ile internet üzerinden Turkcell Hesabım üyeliğinize giriş yapıp sarı kutu sekmesine gelerek alım gerçekleştirebilirsiniz. Veya hesabım uygulamasına giriş yapıp buradan Sarı Kutu kategorisi yardımı ile yine aynı pakete ulaşabiliyorsunuz. Paketi aldıktan sonra 180 gün boyunca tamamen ücretsiz Facebook kullanabilir, arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz. Bu paketi aldığınız’da sadece facebook videolarını izleyebilirsiniz, veya farklı bir bağlantıya tıklayıp yönlendiğinizde mevcut internetten düşüm gerçekleşecektir.

Sıkça Sorulan Sorular, Turkcell Bedava Facebook Paketi Nasıl Yapılır ?
1. Paketi Nasıl Yaparım ? (Sarı Kutu’dan”Hemen Al” butonuna tıklayabilir veya istediğiniz zaman SK16 yazıp 2200‘a kısa SMS atarak alabilirsiniz.
2. Paket ile youtube videolarını izleyebilir miyim ? (Hayır sadece facebook’un kendi videoları için dahildir.)
3. Facebook paketim var bunu kullanabilir miyim ? (Hayır mevcutta Facebook Paketi olanlar kullanamaz.)
4. Bu paketi aldıktan sonra farklı facebook paketleri alabilir miyim ? ( Facebook , Facebook Plus, Limitsiz ve Aşımsız internet paketlerinden hiçbirini satın alamazsınız.)
5. Paketi ne zaman kullanmaya başlayabilirim? (Gelecek onay mesajından hemen sonra.)
6. Paket bittikten sonra ne olacak ( Paket bittikten sonra varsa mevcut internetten, eğer yoksa aşım sağlayarak kullanım yaparsınız.)

Ben sadece facebook’ta takılmıyorum, bana daha fazla ve daha özgür bir internet paketi gerek diyenler Bedava İnternet < sayfamızdan yeni paketlere bakabilirler. Bunun yanında hali hazırda sürekli güncel ve yenilenen Turkcell Bedava İnternet isimli yazımız ile bütün içerikleri bir arada görebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap