Bedava İnternet Paketi

Turkcell 61cell 6.1 GB Bedava internet Kampanyası

14.11.2017

Turkcell 61cell Ön Ödemeli Yeni Tesis 6.1 GB Bedava internet nternet Kampanyası

Turkcell 61cell 6.1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, 61Cell 6.1 GB ( 6 GB Bedava internet) kampanyası ile Trabzonspor taraftarlarını bekliyor. Hazır Kart – Diğer Kampanyalar kategorisinde yer alan bu fırsatı kaçırmayın. 61Cell Turkcell’in Trabzonspor taraftarı ve Trabzonluları düşünerek oluşturduğu bir hizmet. Yine Turkcell bünyesinde yer alacaksınız fakat bu hattı kullandığınızda Telefonunuzda operatör olarak 61CELL yazısını göreceksiniz.  61CELL Faturalı Tarife ve Kampanyalarında da hizmet veriyor. Şuanda günlük tarife kullanımı için 61Cell faturalı hatta da geçiş yapabilirsiniz. Mevcut faturalı veya faturasız aboneyseniz, 10 GB’a kadar ücretsiz internet için hemen sizlerde Turkcell Bedava internet başlıklı bilgilendirici yazıyı okumanızı öneririm.

Konumuza dönecek olursak 61Cell faturasız bedava internet kampanyasından yeni müşteriler faydalanabilecek. Aşağıda bulunan nasıl yapılır başlığı altından da nasıl işlemler yapılması gerektiğini görebilirsiniz.

Turkcell 61Cell Nedir ?

61Cell brazzers ve Turkcell’in birlikte imza attığı Türkiye’nin ilk hizmeti. Diğer takımlarla da gsm operatörleri anlaşmalar yapmıştı. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve benzeri takımların da sim kartı çıkmıştı. Fakat 61Cell ile ilk defa operatör ismi yerine cihazınızda 61Cell yazacak. Normalde bildiğiniz gibi cihazınızın üst sol kısmında bulunduğunuz operatörün adı yazar. 61cell kullananlarda ise 61Cell yazmaktadır. Ayrıca numaranızın başı da 0561 ile başlayacak.

Trabzonspor 61cell Bedava internet Paketleri

61Cell’ile hediye internet kampanyaları da veriliyor. İlerleyen zamanlarda da mevcut Turkcell müşterilerinin faydalandığı hediyelerden, bu hattı kullanan aboneler de yararlanabilecekler. Ayrıca faturasız hattın lansmanı için de yeni gelecek olan faturasız 61cell müşterileri için bedava internet verilmekte. Bu kampanya ile verilecek olan hediye internet ise 30 gün geçerlidir. 6.1 gb bedava internet kampanyası ile yine farkını gösteriyor. Kalbi Trabzonspor diye atanlar için 61cell oldukça uygun koşullar sağlıyor. İçeriği bol tarifeleri ile sorunsuz bir iletişim deneyimi için hizmet vermekte.

Turkcell 61cell 6.1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli.
  • 61cell abonelerine özeldir.
  • 27 Temmuz 2017’den sonra yeni bir hat alarak 61CELL’e gelen aboneler 30 gün geçerli 6.1GB hediye internetten otomatik olarak yararlanabilecekler.
  • Hediye kapsamında tanımlanan 6.1GB internet 30 gün sonunda yenilenmez.
  • Kampanya iptali için IPTAL 61CELL 6.1GB yazıp 2200’a sms göndermelisiniz.

Kampanya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

  1. Kampanyaya nasıl katılırım ? (Kampanya otomatik tanımlanır.)
  2. Kimler faydalanabilir ? (61CELL’e yeni faturasız hat alarak gelen tüm aboneler.)
  3. Hediye bitince bilgilendirme mesajı gelecek mi ? (Evet, bilgilendirme yapılır.)
  4. Hediye internet yurt dışında kullanılır mı ? (Promosyon olarak sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir, sonraki dönemlere devretmez ve 3. şahıslara transfer edilememektedir.)

Kampanya hakkında bir çok bilgi yukarıda bulunmakta. Bu hediye kampanya hakkında arkadaşlarınızı haberdar etmek için alt kısımda bulunan Facebook’ta Paylaş butonuna dokunarak paylaşabilirsiniz. Bu kampanya sizin için uygun değilse, Turkcell Bedava internet 2018 kampanyalarına bakabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap