Bedava İnternet Paketi

Turkcell Açılışa Özel 1 GB Bedava internet Paketi

12.03.2017
Turkcell Açılışa Özel 1 GB Bedava internet Paketi

Turkcell, abone sayısını önemseyen bir operatör olduğundan, diğer operatörü kullanan müşterileri de kendi bünyesine eklemek için kampanyalarına devam ediyor. Faturalı veya hazır kart kullanıcısı olsun hiç fark etmez hattını Turkcell’e taşırsa veya yeni bir faturasız hat alırsa 1 gb internet kazanıyor. Bu kampanyadan yararlanacak aboneler sayı ile belirtilmemiş. Özetle belirtilen tarihe kadar Turkcell faturasız’a geçen müşteriler Turkcell bedava internet kampanyasından da faydalanmış olacaklar. Kampanya süresi arasında bu kampanyanın geçerli olduğu bayilerden numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a geçen müşteriler, Hazır Kart’a geldikten sonra geçen 7 gün içinde kampanyanın geçerli olduğu cep merkezlerine başvuru yaptıkları taktirde Açılışa Özel 1 GB bedava internet hediyesinden yararlanabilirler.

Açılışa Özel faturasız hat kampanyası, 6 Mart 2017 tarihinden itibaren 1.100.062 ve 103.700.061 nolu bayilerde yapılabilmektedir. Gerekli kriterlere sahip olan aboneler, kampanya yetkisi bulunan bayilere başvurarak, 1 ay geçerli ücretsiz internet haklarını alabilirler. Ücretsiz internet hakkının hattınıza tanımlandığına dair bilgi mesajı geldikten sonra kullanmayı unutmayın. Ayrıca hediye internetiniz bittiğinde’de %100’lük mesaj gönderilecektir. Gelecek SMS’leri dikkate alarak internet aşımının da önüne geçebilirsiniz. Bu faydadan hem ses hem de internet hatları yararlanabilir. Bu özellikten bütün müşteriler her bir hattı için 1 defa faydalanabileceklerdir. FCT cihazlarına takılmakta olan hatlar, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Turkcell Hazır Kart Hat Taşıma Bedava internet kampanyası ile sizde özgürce internet kullanın.

 Turkcell Açılışa Özel 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kriterleri sağlayan aboneler, Hazır Kart’a geçiş yaptıktan sonraki 1 hafta içinde kampanyanın geçerli olduğu cep merkezleri yardımı ileAçılışa Özel 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilecektir.
  • Kampanyaya katılım için SMS gönderimi yapılmamaktadır.
  • 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya yukarıda belirtilen cep merkezleri aracılığı ile katılabilirsiniz.
  • Kullanmadığınız hediye bir sonraki aya devretmez bu yüzden tamamını kullanmanız tavsiye edilir.
  • Verilecek olan faturasız hat taşıma hediye internet paketi Yurtiçi internet kullanımları içindir, yurt dışında kullanılamaz.
  • Turkcell tarafından verilen hediye paketler ticari amaçla kullanılamaz.
  • Kampanyaya katılıp ardından iptal etmek isteyenler; IPTAL ACILISAOZEL1GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabileceklerdir.
  • Verilecek olan hediye için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
  • Bu içerikten faydalanacak olan kişi sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama yoktur.
  • Hediyeniz Devir, numara taşıma ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur, numara değişikliğinde ise kullanmaya devam edersiniz.

Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye internet paketi hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca cep merkezlerine uğrayıp kampanya adı verdiğinizde bayi çalışanları’da sizlere birebir kampanyaya ait bilgileri aktaracaklardır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap