Bedava İnternet Paketi

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet Kampanyası

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet Kampanyası

Turkcell Fiber’de Adil Kullanım Kotası Yok, sınırsız internet deneyimi çok uygun fiyata SuperOnline ile sizleri bekliyor. Süper Online’ın internet hizmeti oldukça övülüyor. Bunun sebebi ise internette fiber hizmeti veriyor oluşu. Işık Hızında Sınırsız Fiber Kampanyası ile 89 TL ücretle faydalanabilirsiniz. Turkcell Fiber’de adil kullanım kotası yok! Üstelik modem kullanım bedeli fiyata dahil ve kurulum tamamen ücretsiz.

Turkcell Fiber internet kampanyası dışında mobil hattınızda kullanabileceğiniz data hediyeleri için Turkcell Bedava internet sayfasında bulunan size uygun kampanyalara katılabilirsiniz.

Işık Hızında Sınırsız Fiber Kampanyası

Kampanya kapsamında internetinize adil kullanım kotası uygulanmamaktadır. Daha öncesinde 100 GB AKN, sonrasında hız düşümü yaşanan paketler mevcuttu. Turkcell bu kampanyası ile adil kullanım kotasını tamamen kaldırıyor. 25 Mbps Platin Paket hızınızla internette donma ya da kasma olmadan gezinebilirsiniz.

Adil Kullanım kotası bittiğinde genelde internet sayfaları geç açılı, izlediğiniz videolarda donmalar gerçekleşirdi. Adil kullanım kotasız bu paket ile fiber hızında donma olmadan internet kullanın. Üstelik kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir. Kampanyada tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahil olacaktır.

Turkcell Fiber’de internetinden yemeyen uygulamalar

  1. fizy’le istediğinmüzikleri dinle dinle,
  2. TV+ ‘la filmleri, dizileri izle,
  3. BiP ile sevdiklerinle konuş,
  4. Lifebox ile anılarını yedekle,
  5. Dergilik ile istediğin dergiyi oku.

Turkcell Fiber’de fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanınca adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez.

Süper Online Işık Hızında Fiber internet Genel Bilgiler

 
Işık Hızında Sınırsız Fiber
Kampanyası
Hız25 Mbps
KotaLimitsiz
AKK * İndirme (Download)     –
AKK* Yükleme (Upload)     –
Tarife fiyatı229 TL
Kampanyalı Fiyatı**89 TL

Kampanya 11 Eylül 2018 – 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yeni ya da aboneliği devam eden Turkcell Superonline fiber internet müşterileri faydalanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerdeki konumlarda verilmektedir. Kampanya 12 ay taahhütlüdür.

Kampanya dahilinde bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılır.

Not: Kampanya fiyatları ve içeriği değişebileceğinden dolayı, işlem yapmadan önce müşteri temsilcisi yada bayi görevlileriyle görüşme sağlamanız önerilir.

Kampanya Nasıl Yapılır ?

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından (FÇM, DÇM, OSM), TİM/YTSN kanalından başvurularla katılım yapılabilir.

Turkcell 20 GB internet Kampanyası için Turkcell 20 GB internet sayfasını ziyaret et.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap