Bedava İnternet Paketi

Turkcell Akıllı 5 GB Paketi – 1 GB Bedava internet

18.01.2019
Turkcell Akıllı 5 GB Paketi – 1 GB Bedava internet

Turkcell Akıllı 5 GB tarifesi Hazır Karttan faturalıya geçiş yapacak olan abonelerin yararlanabileceği bir tarifedir. Bu tarifede akıllı durma özelliği bulunduğundan paket aşımı derdi yok. Tarifeniz bitince limitinde durduran Akıllı Fatura, Akıllı paketler ile sizin yanınızda. Akıllı Fatura ile faturanız sizi şaşırtmaz her ay gelmesi gerektiği gibi gelir. Tarifeye aylık ya da yıllık abonelik yapabilirsiniz. Aylık abonelik yaptırdığınız taktirde tarife için verilen indirimden faydalanamazsınız.

İnternetiniz bittiğinde Hesabım ve BiP gibi uygulamaları kullanarak hediye nasıl alınır bilgilerini Turkcell Bedava internet sayfasından öğrenebilirsiniz.

Akıllı 5 GB Paketi

İçinde 5 GB internet + 750 dk her yöne + 1000 SMS + Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 5 GB internet bulunmaktadır. Tarifenin kampanyalı fiyatı aylık 47 TL’dir.

Kampanyadan 03.11.2017 tarihinden sonra, son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen aboneler faydalanabilirler.

Tarifeye Ek 4.5G Hızında Servisler ve internet Hediyeleri

Tarifeye ek hediyeler
  • 4.5G hızında BiP size özel ücretsiz.
  • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü aramalar yapmayı unutmayın.
  • Dergilik ve Dergilikte geçerli 5GB internet hediyesi.
  • Lifebox: 25 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı hediye.

Akıllı 5 GB Tarifesi Yedek İnternet

yedek internet

İnternetiniz bitti diye sakın tedirgin olmayın. Yedek İnternet ile ücretsiz ek 1 GB hediyenizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yedek İnternet özelliği, tarifedeki internet bittiğinde yılda en fazla 3 defa (her seferinde 1’er GB olmak üzere) ücretsizdir. Kampanya kapsamında tarife içinde bulunan internet paketi bittiğinde YEDEK1GB yazıp 2200’a göndererek ücretsiz yedek 1 GB paketini alabilirsiniz. Tarifenin ana internet paketi faydası bitmediği zaman yedek internet paketi aktif olmaz.

Paket ve devreden paket dâhilindeki dakikaların ve internetin, yedek internet paketine göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Aynı fatura dönemi içinde sadece 1 defa alınabilir.

Cayma Hakkı
cayma bedeli ödemeyin

Faturalı’dan memnun kalmadığını taktirde, ilk 3 ay cayma bedeli ödemeden Hazır Kart’a dönebilirsiniz.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Hazır Kart’lı aboneler tarifeyi alarak faturalıya geçmek için GEC AK5GB yazıp 2200‘a gönderebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell bayilerine ulaşabilir veya Hesabım’dan paket değişikliği yapabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap