Bedava İnternet Paketi

Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet

28.03.2017
Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet

Altın Yaşlar İnternet Kampanyası, ile artık büyüklerimizde hediye internet kullanabilir. Genelde GNÇ paketleri için çıkarılan hediye internetlerin yanı sıra Turkcell 60 yaş müşterileri için bu kampanyayı çıkardı. Faturalı hat müşterisi olan aboneler bu kampanyadan faydalanacaklar. Sadece gençler interneti bol tüketmiyor, yaşlılarımız da internette torunları ve çocukları ile görüntülü konuşmalar yapıp fotoğraflarını gönül rahatlığıyla cepten takip etsin diye 6 gb bedava internet hediye! Bir çok abonenin işini görecek olan Turkcell bedava internet paketi faturalı müşterilerin bir kez daha yüzünü güldürdü.

Kampanyadan belirtildiği üzere sadece 60 yaş üzeri müşteriler faydalanabileceklerdir. 6 ay boyunca hattınıza 1 gb internet tanımlanır böylece 6 gb internet için faturanıza ek bir ücret yansımaz. Akıllı cihaz kullanan müşteriler bu kampanyadan diledikleri gibi faydalanabilirler. Verilen hediye bittikten sonra tarifenizin internetinden tüketmeye devam edersiniz. Hediye internet sadece yurt içinde geçerli olacağından yurt dışı kullanımlarında ek ücretler faturanıza yansır. Promosyon internet bir sonraki aya devretmez veya durma özelliğine sahip değildir.

Turkcell Altın Yaşlar 6 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Hediyeden Altın Yaşlar Paketi’ne geçiş yapan, Altın Yaşlar Paketi’nde olan 60 yaş üzeri aboneler yararlanabilir. Halen yeni bir Turkcell abonesi değilseniz en yakın Turkcell iletişim merkezine gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz.
 • Altın Yaşlar paketine geçiş yaptıktan sonra 6 fatura dönemi boyunca verilecek hediye internet Altın Yaşlar Paketi’ne giriş yaptığınızda otomatik tanımlanacaktır. Daha sonrasında internet içeriğini 5 TL karşılığında devam ettirmek istiyorsanız ALTIN INT yazıp 2222’ye SMS gönderin.
 • Bu kampanyadan faydalanacak abone sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
 • 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan aynı anda sadece 1 defa faydalanabilirsiniz.
 • Eğer hediye interneti aldıktan bir süre sonra kullanmaktan vazgeçerseniz, ve iptal etmek isterseniz IPTAL HEDIYEALTININT yazıp 2222’ye göndererek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Kampanya ücretli mi ? (Tamamen ücretsiz.)
 2. Transfer edebilir miyim ? ( Hediye içerik, paket içeriğiniz gibi transfer edilemez.)
 3. Faturasız hat kullanıyorum faydalanabilir miyim ? ( Sadece faturalı bireysel müşteriler yararlanabilir.)
 4. Hediye internet sadece gece mi geçerli ? ( Dilediğiniz saat aralığında kullanabilirsiniz.)
 5. Ben kampanyadan yararlandım fakat internete ihtiyacım var tekrar alabilir miyim ? ( Her bir hat bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.)

Turkcell Altın Yaşlar Paketi ile alakalı detaylı bilgi için Cep Merkezleri veya Müşteri Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Paket değişikliğinizi’de yine buralardan gerçekleştirip hediye internete hemen sahip olun. Belirtilen süreden sonra yapılacak olan katılımlarda kampanya geçersiz sayılacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap