Bedava İnternet Paketi

Anadolu Şampiyonları 1 GB Bedava internet Kampanyası

05.11.2018
Anadolu Şampiyonları 1 GB Bedava internet Kampanyası

Faturalı ve Faturasız Turkcell aboneleri bu kampanyaya ek bir ücret ödemeden katılıp hediye internet alabilirler. Tüm 61CELL ve Bursa Mobile müşterilerine günlük 1 GB internet hediye ediliyor. Kampanyadan bireysel ve kurumsal, faturalı ve faturasız 61CELL ve Bursa Mobile aktif aboneleri faydalanabilecektir. Kampanya tamamen ücretsizdir. Kampanya dahilinde olan abonelere tek seferlik günlük 1GB internet paketi hediye edilir. Kampanya aktif olduğu tarihten itibaren 1 gün boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmeyecektir. Hediyeniz bittikten sonra ücretlendirme periyodu faturalı hatlarda 1 kb, Hazır Kart’ta 100 kb’dir. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra aboneler kayıtlı olduğu farklı bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Turkcell Bedava internet sayfasına giriş yaparak diğer faydalı içeriklere ulaşabilirsiniz.

Anadolu Şampiyonları 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan 61CELL ve Bursa Mobile abonelerinin hattına otomatik olarak tanımlanır. Herhangi bir ek işlem gerekmez.
  • Kampanya hakkına sahip olan aboneler, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından hediyelerini kullanmaya başlayabilirler.
  • 06 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • 04.11.2018 tarihi itibariyle “Trabzonspor-Bursaspor maçına özel günlük 1 GB tanımlama” Kampanyası hediye edilecektir. Kampanyadan bireysel, kurumsal faturalı ve ön ödemeli aktif 61CELL ve Bursa Mobile müşterileri yararlanacaktır. Kampanya kapsamında bu müşterilere bir defalık ve bir günlük 1 GB internet paketi hediye verilecek.

Eğer bu hatları kullanmıyorsanız Turkcell’in diğer hediye fırsatlarını da kaçırmayın. Hesabım, Bip gibi uygulamalar aracılığı ile bir çok hediye verilmekte. Bu hediyeler de tamamen ücretsiz olarak müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Turkcell Haftalık Bedava internet

Her hafta hediye alabileceğiniz kampanyaları öğrenerek şansınızı deneyin. Mobil uygulamaları kullanarak hediye internet alın. Ücretsiz bir şekilde yararlanacağınız bu fırsatlar size özel olarak haftalık, aylık bedava internet dakika ya da mobil uygulama hizmeti sunmaktadır.

Bu kampanyalara bakmak için; Turkcell Bedava internet sayfasına bir bak.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap