Bedava İnternet Paketi

Turkcell Artı 1 GB Bedava internet BiP Kampanyası

24.09.2017

Turkcell Bip Artı 1 GB Bedava internet Paketi ile 2017 yılında hediye kullanmaya kaldığınız yerden devam edin.

Turkcell Artı 1 GB Bedava internet BiP Kampanyası

Turkcell artıları ile bu yıl kendinden konuşturmaya devam ediyor. Herkesin dilinde olan bir şey var bu da, yıl boyunca binlerce GB hediye interneti müşterilerine vermesi. Bu kampanyalar tamamen ücretsiz olduğundan farklı operatördeki müşteriler dahi hattını taşımayı düşünüyor. Sabit olarak en çok hediye sunan gsm şirketi olarak yılın şirketi Turkcell diyebiliriz. Bip ve buna benzer alternatif uygulamaları ile data hediye ediliyor. Bu hediyelerin bazıları sadece uygulamada, bazıları ise her yerde kullanılabilir türden. Bu kampanyada ilk söylediğimiz özelliğe, yani uygulama içerisinde geçerli olan bir hediyedir. Kategori: Faturalı Hat – Yeni Turkcell’liler , Hazır Kart – Yeni Turkcell’liler başlıklı kategoride yer almakta olan bu Turkcell Bedava internet fırsatı için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Adı üstünde hediye, ücretsiz bu özelliklere sahip olan bir paket için faturanıza ücret yansımaz veya hattınızdan TL düşmez.

Bip, bu uygulama whatsapp yerine bir çok müşteri tarafından kullanılmakta. Turkcell uygulamanın kullanılması için pakete ek hediye internet ve benzeri özellikler sunuyor. Bu uygulamadan mesaj gönderebilir, sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Yapacağınız bu işlemler eğer uygulamaya özel hediye internetiniz varsa buradan düşer, yoksa mevcut internet paketinden buda yoksa aşım sağlayacak şekilde işlem yapılır. Uygulamaya akıllı cihazlarınızdan Google Play veya App Store’a giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Kampanya hem faturalı hemde faturasız hatlar için geçerli olacaktır.

Turkcell Artı 1 GB BiP Kampanyası Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle belirtmek isterim ki 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli.
 • Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında numaranızı taşıyıp ya da yeni bir hat alarak Turkcell’e geçiş yaptıysanız kampanya katılımınız direkt yapılır. Aşağıdaki bulunan kampanya şart ve koşullarını sağladığınızda, hediyeniz sim karta yüklenecektir.
 • Kampanya koşulları:
  • Turkcell’e taşındıktan sonra veya mevcut Turkcell’liler sms ile başvurduktan sonra 30 gün içinde
  • Ön ödemeli’de: 20 TL ve üstü tutarda bir paket yüklemesi yapılması gerekmektedir.
  • Faturalı’da: Kontratlı bir teklif kullanmak, yani kampanyalı bir paket kullanımı yapmak gerekiyor.
 • Mevcut Faturalı Müşteriler; Mevcutta faturalı Turkcell aboneleri ise kampanyaya “ARTI 1GB BIP” yazıp, 2200’a Mesaj göndererek katılabilirler. Başvuru esnasında taahütlü bir tarifede bulunan faturalı müşterilerin kampanya avantajı başlar.
 • Faturasız müşteriler ise aynı mesajı gönderip yukarıdaki kampanya koşulları kısmında yer alan 2. maddeyi gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.
 • SMS
 •  ARTI 1GB BiP yaz 2200’a gönderilmelidir.
 • İptali için; IPTAL ARTI 1GB BIP yazıp 2200’a mesaj gönderirseniz paket iptal olur.

Kampanya ile alakalı aklınıza takılan farklı sorular olursa Müşteri Hizmetleri ve bizlerden yardım alabilirsiniz. Hediyenizin BiP uygulamasında geçerli olduğunu ve bilgilendirme mesajının ardından kullanmanız gerektiğini unutmayın. Bireysel, ses hattı abonelerine 12 ay boyunca, paketlerine ek ayda 1 GB BiP hediyesi! Koşulları sağlayan Turkcell aboneleri her zaman kazanıyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap