Bedava İnternet Paketi

Turkcell Askercell İkili Tarifesi 1000 Dakika – 1000 SMS Paketi

26.10.2018
Turkcell Askercell İkili Tarifesi 1000 Dakika – 1000 SMS Paketi

Turkcell Askercell İkili paketi ile  500 dakika her yöne, 500 dakika sabit yöne ve 1000 SMS paketi kullanımı ayda sadece 20 TL’dir. Askerde serbestçe cep telefonu ile konuşabilmenin tek yolu Askercell, Askercell yalnızca Turkcell’lilere özel. Kışlalarda Turkcell Askercell haricinde hat kullanılmasına Genelkurmay Başkanlığı tarafından izin verilmiyor. Genelkurmay Başkanlığı’nın 13 Nisan 2015 tarihinde yayınladığı kriterler yalnızca Turkcell teknolojisi ile sağlanmakta. Turkcell, Genelkurmay Başkanlığı’nın tüm şartlarını yerine getirerek, Türkiye’de ilk defa Askercell’i er ve erbaşların emrine sunmakta. Artık Askercell’i kullanan aboneler kışlalarda sevdikleriyle serbestçe konuşup mesaj gönderebilecekler.

Turkcell mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediye GB’lar için Turkcell Bedava internet kategorisinde bulunan güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Askercell İkili Paketi

Bu tarife hazır kart yani faturasız Askercell aboneleri için geçerlidir. Tarifeniz karşılığında hattınıza tanımlanan 500 dakika her yöne, 500 dakika sabit yönüne ve 1000 SMS’i yurt içi kullanımlarınızda, 30 gün boyunca, Askercell kısıtları dâhilinde her yöne konuşurken ve mesajlaşırken faydalanabilirsiniz. Paketinizdeki dakika ve SMS bakiyeniz, FCT, yurt dışı aramaları ve Kıbrıs yönüne aramalar için geçerli değildir.

Hattınızda yeterli TL bulunduğu taktirde, paket tanımlanacak 20 TL düşecek ve karşılığında Askercell kısıtları dâhilinde her yöne 500 dakika, sabit yönüne 500 dakika ve 1000SMS’inizi kullanabilirsiniz. Tanımlamanız yapıldığında telefonunuza gelen kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.

Turkcell Askercell İkili Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Paketi satın almak için ASKER IKILI yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir. Turkcell Mağazalarından da bu paket satın alınabilir.
  • Paketin tamamı kulanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi dolduktan sonra abonenin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerin yapacağı aramalar kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Farklı Turkcell tarifelerini görmek için Tarifeler kategorisini ziyaret edip size uygun tarifelere bakabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap