Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bahar Fırsatı 2 GB Bedava internet Kampanyası

12.06.2017
Turkcell Bahar Fırsatı 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Bahar Fırsatı kampanyası gözden kaçırdığımız kampanyalar arasında yer alıyor. Bizlerde şuan fark edip hemen sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için paylaşmak istedik. Biraz geçte olsa kampanya süresi bitmediğinden dolayı bir problem teşkil edeceğini sanmıyorum. Kampanyaya katılım için bazı kesin şartlar bulunuyor, tabi ki bu şartlar nedir alt kısımda detaylı bir şekilde maddeler halinde bulunuyor. Turkcell 2017 yılında 100 binlerce abonesine milyonlarca hediye internet vermeyi ihmal etmedi. Bunlar arasında en güzel olanları ise uygulama ile gelen hediyeler ve pakete ek olan hediye internetler diyebiliriz. Pakete ek hediye internet içeriği, örneğin; tarifeye ek 2 gb olarak tanımlanıyor ve belirtilen süre sonuna kadar her ay ücretsiz olarak o hediyeyi kullanabiliyorsunuz. Kampanya türü ve katılım şekli ne olursa olsun bizleri ilgilendiren nokta Turkcell Bedava internet kategorisinde açıkladığımız gibi hediye internet içeriği vermesi. Turkcell Bahar Fırsatı Kampanyası faturalı hat kullanıcılarına özel bir kampanyadır, faturasız müşteriler bundan yararlanamayacak.

Kampanyayı iptal etmediğiniz süre boyunca , paket içeriği 31.08.2017 tarihine kadar her fatura döneminde otomatik olarak tekrar yenilenir. Müşterilerin tarifelerini değiştirmeleri durumunda verilen ek faydalar iptal olmaz, kampanya bitiminde otomatik olarak iptal edilir. Hediyeler fatura dönemine kadar geçerlidir. Turkcell İnternet paketlerinin internet üst hız sınırı 3G şebekesinde 63 Mbps, 4.5 G şebekesinde ise 100 Mbps olup, öncelik seviyesi 1. öncelikte olmaktadır. Kampanya koşul ve şartlarına sahip olan aboneler bundan ek bir ücret ödemeden faydalanabilirler. Bunun dışında belirtilen özelliklere sahip olmayan aboneler ve faturasız hat kullanıcıları yararlanamayacaklardır.

Turkcell Bahar Fırsatı 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Aşağıdaki belirtilen şartları sağlayan abonelere, 31.08.2017 tarihine kadar her ay yenilenen, fatura dönemleri boyunca tanımlanacak olan yurt içinde kullanabilecekleri ücretsiz ek 2 GB bedava internet ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız konuşma dakikası hediye edilecektir.
  • Kampanya otomatik tanımlanır SMS ile başvuru bulunmamaktadır.
  • 15.03.2017 tarihinde, Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunmakta olan Minik Paket, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi; Kaçmaz 39 Paketi, İnterneti Bol 1000 dk 4 GB 1000 SMS, Hepsi Bir Arada Tarifesi altında yer almakta olan Hepsi Bol Paket, Hepsi Eko Paket veya Kazandıran Maxi Paketi’nde kullanım yapan ve bulunan müşteriler.
  • Ayrıca eski paketi; Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Haydı Gel Minik Paket, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Her Yöne 2 Saat Paketi, Çiftçi Ekonomik Paket, Ben Yaptım, Gnçtrkcll Ben Yaptım Minik ve/veya ek olarak Haydi Gel 500 Dk Paketi olup, 01.01.2017’den sonra kontratı bitmiş ve Kazandıran Midi Paketinden yararlandırılan, 15.03.2017 tarihinde de hala Kazandıran Midi Paketi’nde bulunan müşteriler, bu kampanyadan yararlanabileceklerdir.
  • Ücretsiz olarak 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli.

Kampanyaya belirtildiği üzere katılım için ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Yukarıda belirtilmekte olan koşulları sağlayan aboneler otomatik olarak faydalanacaklardır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adem dedi ki:

    2 gb internet çok güzel kullanması beğeniyorum

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap