Bedava İnternet Paketi

Turkcell Banka Yüklemelerine Özel Bedava 1 GB internet Paketi

25.08.2018

Turkcell Banka TL Paket Yüklemelerine özel 1 aylık 1 GB bedava internet paketi

Turkcell Banka Yüklemelerine Özel Bedava 1 GB internet Paketi

Turkcell, Bankalarla yaptığı anlaşma sonucunda Hazır Kart müşterileri yükleme yaptıklarında da hediye internet sahibi oluyorlar. Uzun süredir Turkcell’e ait en güncel kampanyaları burada sizlerle paylaşıyoruz.

Bu kampanyalar sayesinde 18 GB’a kadar hediye internet alan aboneler bulunuyor. Bip, Salla Kazan ve benzeri kampanyaları görmek için Turkcell Bedava internet sayfasına girip bakabilirsiniz. Buradan hattınıza uygun olan kampanyalara katılarak bedava internet kazanmak çok kolay. Bu kampanya TL ve Paket yükleme kampanyası olduğundan dolayı yalnızca faturasız hat kullanan müşteriler yararlanabileceklerdir. Kampanyalarda verilen internet paketinin, 3G şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde ise üst hız limiti 100 Mbps’dir. Size hediye edilen internet paketi yurt içini kapsamaktadır, yurt dışı kullanımınız için geçerli değildir.

Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyası

Kampanya kapsamında verilen hediye 30 gün geçerlidir. Kampanya kapsamında verilen internet paketini bütün uygulamalarda kullanabilirsiniz.  Kampanyaya katılmak için belirtilen kanallarla yükleme yaptığınızda, size gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 GB Bedava internet paketinizi kullanabilirsiniz. Bazı abonelerin aklında kampanya her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi? gibi sorular da yer ediniyor. Kampanya ile verilen internet paketi yenilenmez. Sadece kampanya süresince belirtilen yollarla yükleme yapıldığı takdirde hediye kullanıcının hattına tanımlanır.

Bankaların mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezi aracılığıyla veya gişelerinden TL veya paket yüklemesi yapan aboneler yararlanacaktır. 01.08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında belirtilen kanallardan yükleme yapan Turkcell hazır kart aboneleri kampanyadan yararlanamamaktadır. Belirtilen tarihten sonra işlem yapan abonelerin hattına hediye data paketi otomatik olarak tanımlanacaktır. Verilen hediyeye dair %80 ve %100’e geldiğinde kullanım bilgilendirmeleri sms yoluyla yapılmaktadır. Paket değişikliği yapsanız dahi kampanya süresi boyunca belirtilen kanallardan yükleme yapılması durumunda kampanya faydaları tanımlanır.

Turkcell Banka Yüklemelerine Özel Bedava 1 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bankaların mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden, gişelerinden yükleme yapmak yeterli olacaktır. Kayıt SMS’i vs. bulunmamaktadır.
  • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL BANKAYAOZEL1GB yazıp 2222’ye gönderip kolayca iptal edebilirsiniz.
  • Data hatları bu kampanyadan yararlanamazlar.
  • 30 gün geçerli 1 GB bedava internet verilmektedir.
  • Son katılım tarihi ise 30 Kasım 2018 tarihine kadardır.
  • Diğer hediyeler için Turkcell Bedava internet Kampanyası sayfasına bir göz at.

Özetle bankalar ile yapılan anlaşma sonucunda, paket yükleme ve tl yükleme işlemlerini banka aracılığıyla yapan aboneler için hediye 1 aylık 1 GB internet verilmektedir. Bu tür kampanyalar internete ihtiyacı olan kişilerce oldukça tercih edilmekte. İnternetiniz yetersiz geliyorsa sayfamızı takipte kalın, en yeni kampanyalara katılın ve ücretsiz internetin tadını çıkarın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap