Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bayi Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

11.10.2018
Turkcell Bayi Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, Bayiden İzninize Hediye İnternet Kampanyası ile haftalık 1 gb bedava internetin hemen sahibi ol. Turkcell resmi internet sayfasında da yer almakta olan bu kampanyadan Faturalı Hat, Hazır Kart aboneleri faydalanabilecek. Daha öncesinde de müşterilerine bir çok yoldan bedava internet veren Turkcell, bu kampanya sayesinde yine abonelerini 7 gün boyunca ücretsiz internet kullanmaya davet ediyor.

Kampanyadan bireysel, abonelik yaşı 90 günden fazla, kampanya başlangıcından 1 hafta öncesi ve kampanya süresince herhangi bir iznini iptal etmemiş olan bireysel ses hattı sahibi aboneler tek seferlik yararlanabilecek. Kampanya dahilinde verilen internetin kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerli olacaktır.

Bayiden İzninize Hediye İnternet Kampanyası

Belirtilen koşulları yerine getiren aboneler kampanyadan kazandıkları 1 GB internet faydasını cep telefonlarına gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanabilir. Kampanyadan kazandığınız 1 GB internet hediyesinden kalan miktarı ve geçerlilik süresini Turkcell Hesabım uygulamasından ya da 2200’a KALAN yazıp ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanyadan faydalanacak olan abone sayısında herhangi bir kısıt veya sınır yoktur. Kullanım yaptığınızda %80 ve %100 kullanımınıza dair bilgilendirmeler sms ile iletilir. Kampanyayı iptal etmek için IPTAL BAYI IZIN 1GB yazıp 2200’a SMS göndererek iptal edebilirsiniz. Kampanyayı iptal ettiğinizde hediye internet silinir.

Turkcell Bayi Haftalık 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bayide MAYA ekranından Fırsat Kutusundan İşleme ve/veya Tanıtım ve/veya Paylaşım İzni için abonemize SMS iletildikten sonra, abonemiz EVET yazıp izinlerini onaylarsa otomatik olarak haftalık hediye 1 GB internet otomatik tanımlanır.
  • Aylık 10 GB’a kadar hediye internet kampanyaları için Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret et.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap