Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava 10 GB internet 2019 – 6 Ay Geçerli

16.01.2019
Turkcell Bedava 10 GB internet 2019 – 6 Ay Geçerli

Turkcell Bedava internet 2019 hediyesi yeni yılda da kaldığı yerden devam ediyor. Turkcell’in 4.5G 10 GB ücretsiz İnternet fırsatı31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatıldı. 4.5G’ye geçiş kampanyası olarak bilinen bu kampanya aracılığıyla 10 GB ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

4.5G hizmetini hala kullanmayan aboneler bu özelliklere sahip bir cihaza sahipse ve daha öncesinde bu hizmetten faydalanmadıysa, ücretsiz olarak sim kartlarını Turkcell Cep Merkezinden değiştirerek bu kampanyadan yararlanabilirler.

Hediye internetten yararlanmak için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olmanız yeterlidir. Gerekli bütün şartlara sahip olduğunuz taktirde 10 GB bedava internet faydasından sizde yararlanabilirsiniz.

Mobil hattınız ile bu kampanyadan yararlanamıyorsanız Turkcell Bedava internet sayfasına girip en güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası 2019

Hediye SIM kartta yer alan kod ile kampanya tarihinden başlayıp geçerli olmak üzere 10 GB internet verilmektedir. Katılımak için SMS gönderilmesi gerekir. Hediye internet yurtiçi kullanmanız için geçerlidir, 6 ay süresi içinde kullanıma açık olacaktır. Hediye GB hakkınız bittiğinde paket otomatik olarak iptal olur ve ücret kesmez. Hediye internetten faydalanmak için, hattınızın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Hediye interneti Nasıl Alırım ?

Sim kartınızı değiştirdiğinizde verilen lansman kodunu da kullanıp ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili kodu yazarak 2222’ye SMS gönderin. Gelecek olan onay mesajıyla kullanmaya başlayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Emre altun dedi ki:

  Lansman kodu nedir acil lütfen

  1. Admin dedi ki:

   Lansman kodu Turkcell Cep Merkezi tarafından veriliyo, gerekli koşulları karşılayan abonelere.

 2. Burak dedi ki:

  ENHIZLI YAZIP GÖNDERDİM TALEBİNİZ ALINMAMIŞTIR DEDİ ?

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap