Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları (Ekim 2019) Güncel

09.09.2019
Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları (Ekim 2019) Güncel

Turkcell bedava internet, Yeni müşteri – yeni abone hediyesi 2019 ve mevcut abonelerin alabileceği hediye fırsatları. Hemen hemen herkes internet paketi erken bittiğinde ek internet paketi almak zorunda kalıyor. Bedava internet paketi sitesi olarak, 2019 bedava internet paketleri ile Turkcell aboneleri için yapılan kampanyaları burada sizlerle paylaşmaktayız. 4.5G teknolojisinin hayatımıza girmesi ile internet kullanımı bir hayli arttı. Artık aboneler, gsm operatörünün yaptığı kampanyalara bakarak şebeke seçimi yapıyorlar. Burada bulunan Yeni Turkcell Bedava İnternet paketi kampanyalarını kullanıp günlük, haftalık ya da aylık ücretsiz mobil internet alabilirsiniz. 4.5G Ücretsiz fırsatlar.

Turkcell Bedava internet Paketi -2019 Güncel Kampanyalar

 • Turkcell müşterilerine doğum günlerinde geçerli olmak üzere 1 GB hediye internet veriyor.
 • GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası: Bu haktan yararlanmak için Turkcell’ in yenilenen GNÇ Mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı Google Play ve App Store marketlerinden veya http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra haftalık düzenli olarak giriş yapın, hediye yumurtanızı çatlatın ve haftada 2 kez Turkcell bedava internet kazanma şansınızı kaybetmeyin!
 • Turkcell BiP Kullan Bedava İnternet Kazan Kampanyası: Bu kampanyadan yararlanmak ve hediye internet kazanmak için yapmanız gereken BiP uygulamasını aktif olarak kullanmak. Turkcell BiP uygulamasını size belirtilen aylık hedeflere ulaşarak kullanmanız durumunda (Aylık 1.000 , 3.000 , 5.000 mesaj) BiP Özel Haftalık 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanabilirsiniz.
 • Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Hediye : Faturanızı her halükarda ödemelisiniz değil mi? Peki bu işlemi Paycell Uygulama veya Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden yaparak 1 haftalık geçerli 1 GB bedava internet kazanmaya ne dersiniz? Kampanyaya katılmak için 5955’e FATURA yazıp gönderdikten sonra Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapılması gerekmektedir. *Sadece ilk fatura ödemesinde geçerlidir!
 • #senyapdiye kanalını bip üzerinden takip eden Turkcell aboneleri kanalda kendilerine verilen görevleri yerine getirerek 25 GB hediye internet kazanma şansı yakalayabilirler. Halen devam eden #senyapdiye bedava internet görevlerini incelemek ve size uygun olanları yerine getirerek dilediğinizce kullanabileceğiniz internet kazanmak için yapmanız gereken Bip uygulamasını indirerek #senyapdiye kanalını takip etmek. Kampanya hakkında en güncel bilgiye ulaşmak için tıklayın:

  Ayrıca diğer kampanyalara aşağıdaki başlıklardan ve resimlerden de göz atabilirsiniz.

Turkcell 61Cell Hediye 200 MB internet

61Cell Aboneleri Goller Cepte ile Trabzonsporun attığı her gol için 200 MB ücretsiz internet kazanıyor. 61Cell Goller Cepte aboneliği ücretsizdir. 61CELL Gol TS yazıp 2200‘a sms gönderip ücretsiz GollerCepte Premium aboneliğini başlatabilirsiniz.

Turkcell Paycell 3 GB Bedava internet

Paycell kartına 100 TL yükleme yapan Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet kazanıyor. Bu işlemi 3 defa yapıp toplamda 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Paycell Kart 3 GB Bedava internet kampanyası ile yapacağınız her 100 TL lik yükleme de 1 GB kazanırsınız. 3 Defa yükleme yaparsanız toplamda 3 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BiP Kullan Hediye internet Kazan Kampanyası

 • Turkcell’liler BiP ile mesajlaşarak internet kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor. BiP’ten arkadaşlarınla grubunu hemen kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1 GB hediye senin olsun. Ayrıca her ayın BiP yıldızları* ilgili takvim ayı içinde 1000 adet mesaja ulaştıklarında 2GB daha hediye kazanıyor!
Yeni Kampanyanın açıklanmasına Saniye kaldı, Lütfen bekleyin!

Burayı sürekli takip edip ederek yapılan en yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu kampanyalar arasında Sürpriz Nokta Bedava internet kampanyasının özet anlatımı da bulunuyor. Bir çok bedava internet paketleri hakkında bahsetmek bizim işimiz diyebilirim. Sayfamız yeni olması ile beraber avantajı'da bu oluyor tabi, en güncel ve yeni bedava internet paketi hakkında daha kolay bilgi alabiliyorsunuz. Bir çok internet sitesinde paylaşılan hediye bilgileri, çok eski ve geçersiz olsa da bizler, Bedava internet olarak sizlere Turkcell'e ait en güncel kampanyaları duyuruyoruz. Şimdi sizlere 2019yılına ait kampanyalardan bahsedeceğiz, umarım Turkcell kullanıcıları için faydalı bir paylaşım olur.

Burada yer Alan hediyeler Turkcell Faturasız 3 Lü Paketlerde ve Faturalı 3 Lü paketlerde geçerlidir. Kampanyalar sürekli değişkenlik gösterdiğinden sayfamızdaki bilgiler de sürekli güncellenecektir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Turkcell Yeni Yıl Bedava internet 2019

Yeni yıl ile beraber kampanyalarda arttı 2018 turkcell bedava internet paketi kodlarını şuanda toplu bir şekilde sizlerle paylaşacağım. Bu paketleri sırasıyla kullanın derim hepsini birden tanımlayıp kullanımı'da bitiremezseniz boş yere almış olacaksınız.

Sizlerde kampanyaları kullanarak bedava internet  alıp kullanmak sadece kısa bir mesajınıza bakıyor.

Turkcell Yeni Hat 8 GB Hediye kampanyası

Turkcell Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Yararlanacağınız bazı kampanyaları aşağıda sırası ile sizlerle paylaştık. Bu kampanyalardan uygun olduklarınıza katılıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yeni Abone Bedava internet hediyesi

Turkcell'e yeni gelecek aboneler 8 GB ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilirler. Yeni hat alarak ya da numarasını Turkcell'e taşıyanlar tarifelerine ek ücretsiz 8GB internete ücret ödemeden sahip olur. Kampanya bilgisi için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Paycell Bedava internet

Paycell kullanarak kazanabileceğiniz hediye internet hakları bulunuyor.  Yakın zamanda hayatımıza giren Paycell kartlar, herhangi bir bankaya gitmeden banka kartı sahibi olmamızı sağlar. Ayrıca Paycell kartınıza TL yüklerken'de internet kazanırsınız. Bunun yanı sıra harcama yaptığınız taktirde de Paycell bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Gnç Çatlat Hediyesi

Gnç'lilerin yararlanabileceği bir fırsattır. Kampanya ile bir çok ücretsiz pakete sahip olabilirsiniz. Yukarıda bulunan resimlerdeki bilgileri yaparak sizlerde bu kampanyadan ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Turkcell'e ait olan GNÇ uygulamasının yenilenen versiyonunu indirin. Haftada 2 kez hediye yumurtanızı çatlatın ve sürpriz hediyeler kazanın. bu hediyeler içerisinde 8 GB'a kadar internet hediyeside mevcut.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatılmıştır!

Turkcell Haftalık Hediye internet Kampanyası

gnçtrkcll'liyseniz şayet hemen ilgili uygulamayı indirip sizlerde 02:00 ile 06:00 saatleri içinde geçerli olarak 2GB limitiyle internete ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

BiP Üzerinden Bedava internet alın

BiP uygulamasından Kim 1 GB ister yarışmasına katılarak oyun oynayarak 1 GB'a kadar hediye internet alabilirsin. Tek yapmanız gereken BiP'te keşfet bölümünden "Kim 1 GB ister" kanalını takip edip bilgi yarışmasına katılmak.

2019 yılına özel turkcell bedava mobil internet paketi ne benzer olan bu kampanyalardan'da bahsetmek isterim en azından sadece internet değil dk sms yönünden'de faydalı olmak istiyoruz. Eğer dakikanız bu ay yetmediyse veya daha fazla sms'e ihtiyaç duyuyorsanız kategori kısmından ilgili menüye giriş yapıp hediye içeriklere kolayca göz atma şansınız bulunuyor.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle kampanyalar Bedava internet paketi web sitesi tarafından değil, GSM operatörünüz tarafından yapılır.
 • Kampanyaya katılmak için bazen sms göndermeniz, bazen de uygulamadan işlem yapmanız gerekebilir.
 • Bazı özel durumlarda hediye internet hakları otomatik olarak hattınıza yüklenebilir. Mesela doğum günlerinizde!
 • Faturalı hat kampanyalarına faturasız müşteriler katılamaz.
 • Bedava internet veren uygulamalar ile hediyelerinizi alırken cihazınızda uygulamanın yüklü olması gerekir.
 • Faturasız kampanyalara Faturalı aboneler katılamaz.
 • Hediyeler yurtdışında geçerli değildir.
 • Hediye internet paketleri bir başkasına transfer edilemez.

Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlar için Tarifeler:

 • Turbo Bizbize Paketleri
 • GNÇ Paketleri
 • Platinum Elit Tarifeleri
 • Turbo Ekstra Paketi
 • Nar Paketleri
 • Haftalık İnternet Paketleri,
 • Aylık İnternet Paketleri

Sayfada yer alan hediyeleri aşağıdaki tarifeleri kullanan aboneler de yapabilirler.

 • GNÇ Full 4 GB Tarifesi
 • GNÇ Full 10 GB Paketi
 • GNÇ Full 8 GB Paketi
 • GNÇ Full 6 GB Paketi
 • Uçuran 2 GB Plus Paketi
 • Uçuran 6 GB Paketi ve plus paketleri Ayrıca Faturalı Platinum kullanıcıları.

Diğer Operatör Kampanyaları

Turkcell hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetleri veya birebir Turkcell Cep merkezine uğradığınız taktirde sizde cebinize en uygun konuşma, internet, sms veya tarifeyi kolayca bulabilirsiniz. Eğer Turkcell'in bütün kampanyalarını ayrı başlıklar altında görmek istiyorsanız Turkcell Hediye İnternet kategorimize göz atıp 10'larca kampanyadan hemen haberdar olabilirsiniz.
Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone'da hediyeleri hemen alabilirsiniz. Veya sizlerde bir çok kullanıcı gibi Avea kullanıyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet isimli makaleye göz atmanız işinize yarayabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 42 YORUM
 1. Simge dedi ki:

  Lazım olur u denedim teşekkür ederim

  1. Serkan dedi ki:

   Şuan Lazım olur çalışmıyor. Pardon yorumu 2016 da yapmışsınız, 2019 yeni turkcell bedava internet paketlerine bakacaksan şu listedekiler işini görür.

 2. kadir dedi ki:

  teşekürlerkardeşim

 3. Esref dedi ki:

  teşekkür ederim

 4. ali dedi ki:

  bu lazım oluru denedim oluyo

 5. Icerde dedi ki:

  Yaptığın işe canım kurban admin 🙂

 6. Admin dedi ki:

  İcerde olduğuna sevindim :))

 7. Çok güzel paketler işime yaradı Allah razı olsun size

 8. No Name dedi ki:

  Saol ADMİN Bip denedim oldu

 9. M'emo C'an dedi ki:

  Teşekkür ederim

 10. emre dedi ki:

  çok faydalı bilgiler olmuş teşekkür ederim

 11. Cenk dedi ki:

  Turkcell Bedava İnternet kullanmak isteyen herkes buraya toplansın, bugün siz takipçilerimiz için Turkcell’de kampanya ile verilen bütün bedava internet paketi kampanyaları hakkında biraz daha bilgi tazeleyelim. Üst kısımda buluan bu bedava internet paketi ile sizlerde denemeler yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz paketleri bazıları günlük, haftalık ve aylık olarak yapılandırılmış durumda. Sayfamızda paylaşılan sürekli güncel kodlar sayesinde ücretsiz olarak internete girmek oldukça kolay. Her gün bedava internet kazanmak istiyorsanız bizleri ve sitemizi takip etmeyi kesinlikle unutmayın. En başta Turkcell operatöründe faturalı ve faturasız hatlarınız için bedava internet kullanmak için Gollercepte uygulamasını denemenizi öneririm. Bu paket indiren herkese 500mb bedava internet veriyor. Ve buna benzer bütün kampanyalar üst kısımda kalan yazımızda yer alıyor.

 12. Emin kaya dedi ki:

  Turkcell ücretsiz internet paketleri Çok iyi, Salla Kazan, Bip, Otomatik fatura gibi hediyeleri aldım ama bunlar biteceğinden yeni paketleri de eklersin umarım 🙂 ✅

  1. Necmettin dedi ki:

   Bukadarda sacmalik olmaz ya

 13. Hakkı dedi ki:

  Teşekkürler hattımın desteklediği kampanyalardan sizin yardımınızla faydalandım. 2018 yılında çıkacak olan Turkcell bedava internet 2018 hediyelerini de paylaşmayı unutmayın sakın. Takipteyim.

 14. Bulent dedi ki:

  Teşekkür ederim

 15. Süleyman ince dedi ki:

  Valla çok sayfada bu tür şeyleri denedim hiç biri olmadı ama bu sayfa sayesinde bip, salla kazan ve diğer hediyelerden yararlandım. Teşekkürler #bedavainternetpaketi.com

 16. Ayı bogan dedi ki:

  Çok saol kurban bayramı yaklaşıyor güncellemeyi unutmayınn..

 17. Yusuf dedi ki:

  Teşekkür ederim, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, resmi tatillerde verilen hediyeler olsun bütün kampanyalar için burayı takip ediyorum. Sayenizde yaklaşık 100 gb’a kadar hediye internet kullandım tek kuruşta para ödemedim 🙂

 18. İsimsiz dedi ki:

  Bunlar işe yarıyor sayenizde baya internet kazandım

 19. Serhat dedi ki:

  harika, şuana kadar gördüğüm en güzel anlatma sahip site. Sizin yardımınızla sürekli Turkcell Bedava İnternet paketleri aldım. Umarım bu tür paylaşımlarınız sürekli devam eder. Ve ilerleyen zamanlarda Turkcell Bedava İnternet 2018 kampanyalarını da burada göreceğimden eminim.

 20. ~AYHAN~ dedi ki:

  💗💗💗💗💗💗💗👍👍👍👍👍

 21. Enes K dedi ki:

  Hem içerik hem de görsel mükemmel. Bu tarz sayfaların en iyilerindensiniz.

 22. Elifsu dedi ki:

  Çok güzel anlatmışsınız 🤗

 23. Simge dedi ki:

  Tam 2 yıl olacak neredeyse, ilk yorumu da ben yapmışım 🙂 Tekrardan çok teşekkürler çok iyi işler çıkarıyorsunuz. Halen bura sayesinde hediyeler alıyorum.

 24. Rukiye dedi ki:

  Tam zamanında imdadıma yetiştiniz , Turkcell bedava internet çok lazım dı

  1. ysf dedi ki:

   tesekkur😉

 25. Kamuran dedi ki:

  Sürpriz nokta işime yaradı yeni Turkcell bedava internet olursa eklemeyi unutma

 26. Firat dedi ki:

  Teşekkür ederim , 2019 yeni yıl kampanyası olursa onuda paylaş

 27. Elif dedi ki:

  Çok güzel bir sayfa bence

 28. Mahsum dedi ki:

  2019 takipteyimm

 29. Bensu dedi ki:

  Paycell bedava interneti yaptım, 2019 da hediye verir inşallah.

 30. Aytaç dedi ki:

  Super

 31. Ferhanabdolkadir dedi ki:

  Cokgozelbirşey

  Herzmanestyorm

 32. Murat dedi ki:

  Teşwkurler

 33. Hayri salman dedi ki:

  Guzel

 34. Serkan dedi ki:

  Intemet verin

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap