Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Dağıtıyor

23.07.2019
Turkcell Bedava İnternet Paketleri Dağıtıyor

Turkcell bedava internet paketleri dağıtmaya devam ediyor. Turkcell’in bedava internetinden hemen faydalanabilirsiniz.

Türkiye’de en çok kullanıcıya sahip operatör olan Turkcell, özellikle çekim gücü ile ön plana çıkıyor. Diğer operatör firmalarının birçok yerde şebeke sorunu bulunurken Turkcell bu konuda oldukça fazla yerde yüksek çekim gücüne sahip bir operatördür. Günümüzün teknoloji çağı olması ve internet kullanımının oldukça fazla olması internet paketlerinin yetmemesine sebep oluyor. Durum böyle olunca Turkcell kullanıcıları diğer kullanıcılar gibi bedava internet kazanmak istiyor. Turkcell bedava internet konusunda oldukça cömert bir operatördür. Bu konuda birçok kişi merak içinde nasıl bedava internet kazanabilirim diye sürekli araştırmalar yapıyor. Biz sizler için Turkcell bedava internet kazanma yollarını sıraladık.

Hesabım Uygulamasını İndirin

Turkcelle ait olan hesabım uygulaması sayesinde bütün hesap detaylarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca bu uygulama ile hattınıza TL yükleme yapabilir ve faturalı hat sahibi iseniz fatura detaylarına bakabilir ve faturanızı güvenli bir şekilde ödeme imkanına sahip olursunuz. Turkcell bu uygulama üzerinden salla kazan kampanyasını aktif ederek her hafta belirlenen günde hediyeler dağıtıyor. En çok dağıtılan hediye ise internet paketidir. Bu da internette bol zaman harcayan kişilerin en çok sevindiği durumdur.

Yaani Arama Motoru

Türkiye’nin ilk ve yerli olarak tasarladığı arama motoru olan Yaani, bedava internet dağıtıyor. Sadece Turkcell hat sahipleri bu kampanyadan yararlanma imkanına sahiptir. Android cihazlar üzerinde Google Play uygulamalarına Yaani yazarak arama motorunu indiren ve 10 gün boyunca kullanıp 20 arama yapanlar 1 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar. Ayrıca İOS cihazlar üzerinden de bu arama motoruna ulaşmanız mümkündür.

Goller Cepte Uygulaması

Bu uygulama sadece Turkcell abonelerine hediye internet veren bir uygulamadır. Uygulamayı ilk kez yükleyenler 500 MB internet kazanma hakkına sahip olurlar. 4 büyük takım için ayrı bir goller cepte uygulaması vardır. Yine Google Play uygulamalarına aratarak indirme yapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması

Bu uygulamaya yine Google Play üzerinden erişim yapabilirsiniz. Telefonunuza indirdikten sonra giriş yapıp haftalık çatlat kazan kampanyasına katılarak hediye internet kazanma şansınız var. Üstelik haftalık iki kez yumurtayı çatlama imkanına sahipsiniz.

Bip

Uzun yıllardır sadece Turkcell ile çalışan bu uygulama ile günlük soru cevap yarışmasına katılarak bildiğiniz soru kadar bedava internet kazanırsınız. Bununla sınırlı değil. Yine bu uygulama üzerinden sürpriz nokta yazıp aratarak haritada işaretli yerlere gidip yüksek miktardaki bedava internetleri toplama imkanınız var.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap