Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava internet Veren Mobil Uygulamalar

Turkcell Bedava internet Veren Mobil Uygulamalar

Turkcell Bedava internet veren uygulamalar ile sizlerde sadece operatörünüzün uygulamasıyla hediye internet alabilirsiniz. Turkcell Mobil uygulamalarıyla hediye internet kampanyalarına katılan bir müşteri 2018’de 50 GB’a kadar bedava internet kampanyasından faydalandı. Nasıl mı ? BiP gibi uygulamalarda yapılan kampanyaların hiç birini kaçırmayıp ücretsiz bir şekilde fırsat dolu hediyeleri alarak. Bir çok kişi zaten kullanmış olduğu uygulamalardan hediye internet alındığından habersiz. Bedava internet paketi sayfası olarak sizin için hangi uygulamadan nasıl hediye internet alınır detaylı bir şekilde paylaşacağız.

Bütün kampanyaların sürekli güncel bir şekilde paylaşıldığı Turkcell Bedava internet sayfasına bakarak en son hangi hediyeler verilmiş görebilirsin, ayrıca belirtilen adımları yaparak kampanyaya sende katılabilirsin.

Turkcell Hediye internet Veren Uygulamalar

Turkcell hediye internet veren uygulamalar arasında en çok hediyeyi BiP uygulaması veriyor. Bayram, sevgililer günü ve daha bir çok özel günde Turkcell müşterilerinin yanında oluyor.instagram

Turkcell BiP Uygulaması Bedava internet

BiP uygulaması geçtiğimiz yıllarda abonelerine ramazan ayında 16 GB hediye internet vermişti. Yakın zamanda kullanabileceğiniz en güncel kampanyalara katılmak için aşağıdaki yolları takip edebilirsiniz.

  • Kampanyalara katılmak için BiP uygulamasından Keşfet bölümüne Enflasyon yazıp çıkan seçeneğe üye olursanız tarifenizin interneti 2’ye katlanacaktır.
  • Yine BiP uygulamasından Keşfet kısmına Kim 1 GB ister yazarak bilgi yarışmasına katılıp hediye internet alabilirsiniz.
  • BiP uygulamasından Grup kurup sohbet ederseniz hediye internet kazanırsınız.
  • BiP uygulamasından Sürpriz Nokta kampanyasına giriş yapıp size yakın hediyeleri alarak bedava data kazanın.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava internet

  • Turkcell Yaani Uygulamasını uygulama mağazasından telefonuna yükleyip giriş yaparak arama yapan Turkcell aboneleri aylık Yaani uygulamasında geçerli bedava internet kazanıyorlar.
  • Aklınıza takılanı Yaani Arama Moturundan arayın hediye internet kazanın.

Turkcell Gnç Uygulaması Bedava internet Kampanaysı

  • Turkcell GNÇ’liler GNÇ uygulamasından “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanacakları haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanacakları günlerde uygulama içine girip hediyelerini alabilirler.

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava internet

Turkcell Dergilik uygulamasını ilk defa telefonuna yükleyip giriş yapan Turkcell  faturalı ya da faturasız hat müşterileri haftalık 1 gb bedava internet faydasından yararlanabilecekler.

Bu kampanyaların nasıl yapıldığına dair detaylı bilgi için hemen Turkcell Bedava internet konusuna git. Bütün operatörlere ait en yeni hediye fırsatları öğrenmek istiyorsan Bedava internet konusu sana yardımcı olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap